Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Robi i Slavisa su jedini pristojni, prihvatljivi i cool likovi na Zvezdinoj klupi ko zna otkad, nevezano za to kakav je ko uspeh postigao. Svi ostali su olos.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Muslin je u leto 2001 govorio da hoće da bude tim menadžer. Bilo u novinama. Onda ga je Džajić javno izvređao. I onda su ga najurili.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Robi i Slavisa su jedini pristojni, prihvatljivi i cool likovi na Zvezdinoj klupi ko zna otkad, nevezano za to kakav je ko uspeh postigao. Svi ostali su olos.

 

Volim i sam da preteram, ali ti si ga preterao. Svi stranci su bili pristojni i kul likovi, svaki na svoj način

 

I nekoliko naših, zavisi dokle ide to ko zna od kad

Link to comment

muslin je onaj profil trenera koji neće da podbaci, regularno pere boraniju tvrdim i ružnim fudbalom na 1:0, ali mu se takođe nikad neće desiti da uradi nešto što nadmašuje objektivni kvalitet ekipe, zato što je ziheraš i kukavica. zato je i fejlovao protiv kijeva i rozenborga, u situacijama gde je imao realan prolaz da je postavio samo malo ofanzivniju taktiku i imao samo malo više muda i vere u tim.

 

sezona pod zengom je bila najbliža tome, odigrane su neke herojske i ludačke tekme, vraćanje protiv rome posle bazela i tromsoa, ali ga je piksi kovačević ukopao onim besmislenim faulom u strazburu. ujedno i poslednja sezona u kojoj se moglo verovati da od ovog tužnog kluba ponovo može biti nešto.

Link to comment

Volim i sam da preteram, ali ti si ga preterao. Svi stranci su bili pristojni i kul likovi, svaki na svoj način

 

I nekoliko naših, zavisi dokle ide to ko zna od kad

 

OK, strance nisam imao u vidu kad sam ono napisao, mislio sam na ovu nasu bagru. Zenga je imao fantasticnu sezonu u Zvezdi ali za nju je podjednako bio zasluzan Piksi koji mu je sklopio dosta dobar tim, a Sa Pinto je brzo video s kim ima posla pa batalio.

 

Robi i Slavisa su autenticni likovi, imali su neki svoj fazon i terali ga do kraja. Sad mi, naravno, mozemo da ga tupimo i cinculiramo koliko bodova je Partizan bio ispred ove ili one godine ali cinjenica je da su njih dvojica jedini treneri kod kojih je bilo moguce bar na trenutak zaboraviti koja bagra vodi ovaj klub. Robi je imao nevidjeni vajb s onim zdravim delom Zvezdine publike, pricalo se tada da su cak i klinci na severu poceli da se primaju na njega sto se nije mnogo dopalo njuskama koje upravljaju tribinom. Dan-danas mislim da bi ovaj nesrecni klub sada mnogo drugacije izgledao da je na utakmici protiv Bordoa publika trazila da on ostane a da uprava ode, ali nije bilo realno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...