Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Продали смо човека који је већ био озбиљно повређен да му је каријера била уништена.

 

Drulu smo prodali u Saragosu, a parne kartone je imao Tralalatovic. Nikad necu zaboraviti kako je Drulic zajeb'o Djorovica u prvoj utakmici, izbegao start s obe noge i turio ga. Slusao sam na jebenom radiju, jer deo grada u kojem je kablovska, nije imao struje.  :isuse:

 

U Seltu smo prodali Djorovica, i mnogo godina pre njega, Ratkovica. 

 

Prezajeban je bio tad Leverkuzen, nismo realno imali šanse. Više je usrao ziherašenjem tamo protiv Rozenborga, imali smo 0:0 i igrača više u IIp, a on se zabunkerisao. Što nam je adekvatno vraćeno u Bg.

 

 

Markovic je promasio super sansu minut pred kraj, zategao u kukuruz. A tamo smo ako se ne varam primili gol tako sto je Kirsten od 165cm prvo pogodio glavom precku, i dok je lopta isla u vis, cela nasa odbrana blene ko telad, on nalece i zabada. Na 0:0 je Darko faking Spalevic promasio mrtvu sansu. 

Edited by Plajvi
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Muslin je usrao protiv Leverkuzena kada je rekao da se neće zatvoriti, a upravo je to i uradio i sjebao i tu dobru šansu u revanšu. A tek one licitacije sa "idem u Atletiko", pa idem tamo/vamo...

 

Ako već gledamo i ocenjujemo Robija po rezultatima drugde i nakon Zvezde, daj da vidimo i ćelavog gde je šta uradio (osim što je "otkrio Zidana" - kako da ne)?

Leverkuzen je te sezone igrao finale lš

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Trebalo je Muslin da ih napadne, verovatno bismo mi mesto njih igrali finale. Ili možda i osvojili...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Meni je mnogo zanimljiviji prvi Muslinov mandat u Zvezdi u vreme kada je Partizan harao domacim fudbalom.  Muslin je uspeo da im parira, prekine njihovu dominaciju dve sezone za redom i to sa prilicno skromnim timom.  On je Zvezdinu igru uprostio do maksimuma, oslonivsi se na 4 igraca koji su imali standardnu formu i standardan ucinak: 'osovine" Bunjevcevic-Drulic i Dudic-Gvozdenovic.  Svi ostali igraci imali pomocne uloge (Ilic, Glogovac, Lerincitd) ili su bili nedoreceni (Acimovic, Boskovic).  U to vreme za Partizan su igrali Kezman, Ivic, Ilic, Ilijev i trener Tumbakovic. 

Link to comment

Nije Glogovac (čini mi se), a nije ni bitno. Sve je to sumnjivo bilo, a posle smo Drulu njima prodali.

Друлу смо продали у Сарагосу.

Link to comment

Dudic mu je igrao samo tu prvu sezonu, posle je otisao u Benfiku i sledeci put sam za njega cuo kad se posle jedno 10 godina vratio u Vozdovac/Bezaniju, ne secam se vise tacno. Cak je putovao na EURO 2000. Posle je pikao Markovic.

 

I Pjana je dobro punio u to vreme. A protiv Leverkuzena, tacno se secam, Topmeler dodje na kzs i kaze da je dvomec za njih samo formalnost.  :cry: 

U drugom mandatu su mu igrali Pantela i  :ziga: . 

Link to comment

Meni je mnogo zanimljiviji prvi Muslinov mandat u Zvezdi u vreme kada je Partizan harao domacim fudbalom.  Muslin je uspeo da im parira, prekine njihovu dominaciju dve sezone za redom i to sa prilicno skromnim timom.  On je Zvezdinu igru uprostio do maksimuma, oslonivsi se na 4 igraca koji su imali standardnu formu i standardan ucinak: 'osovine" Bunjevcevic-Drulic i Dudic-Gvozdenovic.  Svi ostali igraci imali pomocne uloge (Ilic, Glogovac, Lerincitd) ili su bili nedoreceni (Acimovic, Boskovic).  U to vreme za Partizan su igrali Kezman, Ivic, Ilic, Ilijev i trener Tumbakovic. 

Судећи по оствареним каријерама у иностранству само је Кежман бољи од поменутих Звездиних играча. Никако они нису били лимитирани како се представљају. Ћелавац е зезнуо Розенборг и Кијев онако солидно за мој укус, Оно што је хтео да постане трговацробљем у Звезди , па изваћаерн од искуснијих друга је прича.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Судећи по оствареним каријерама у иностранству само је Кежман бољи од поменутих Звездиних играча. Никако они нису били лимитирани како се представљају. Ћелавац е зезнуо Розенборг и Кијев онако солидно за мој укус, Оно што је хтео да постане трговацробљем у Звезди , па изваћаерн од искуснијих друга је прича.

Da li je to cinjenica ili su insajderska ogovaranja?

Link to comment

Ta ekipa sto je popusila od Rozenborga je bila super.

 

Disljenkovic, Smuci, Markovic, Vidic, Dudic, Vitakic, Sarac, Psiholjub, Joksimovic, Piksi, Mladenovic, Gazela, Krivokapic, Milovanovic, drugi Dudic, Djordjic, Pantela (dosao u pola sezone, ne mogu da se setim u kojoj je to utakmici usao tipa 20 minuta pred kraj, turio gol i odma napolje, sve u jedno 3 minuta  :0.6: ), Bogaljac, Purke, Zigic, mislim da je u pola sezone dosao ponovo Ilic krljator, pocetkom sezone je otisao Boskovic, igrao je i Orahovac, malo i Mrdja. Sad uporedi to s ekipom od prosle sezone, idukurac.  :lolol: Basta, Jankovic i Lukovic su tad kontam ili igrali za Ub, ili su skupljali lopte i bacali koske iza reklama kod severnog gola. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...