Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Uradio je isto sto sad grof pokusava, da se otarasi drvoreda i da napravi ekipu. Taman kad je pocelo da lici na sistem, desilo se ovo sto je harper napisao

 

Dokle ce grof da stigne, videcemo, ali scenario je vrlo slican.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Za sad to nikako nije slicno. Grof dovodi rendulica, trazi sikimica, ceka orlandica..montenegro sistem.

 

Kod Robija se videlo od prve utakmice cemu teži. Kod grofa nemam predstavu, osim da polako klizi ka muslin sistemu. U jadnoj konkurenciji dati jedan gol i zatvoriti utakmicu sa dva zadnja vezna..

Link to comment

Rendulic je dosao, cini mi se, pre Kairata kao iznudjeno resenje jer nije imao ko da igra stopera

Dao bih mu jos malo vremena, sa Vieirom i Donaldom je pogodio, Ibanjez je igracina za nase uslove...Plavsic cini se bice odlican

Link to comment

Ovde je samo krajnost opcija. Ozeg je dobio priliku da ide na letnje pripreme sa zvezdom prvi put u karijeri kod robija. Bio je dosta dobar, svakako najbolji od klinaca (cela generacija 95 bez jankovica i maksimovica), mada ga je robi gurao na krilo iako on to nije. Gledao sam te pripreme na zlatiboru, cak ga je i na beku probao. Na kraju nije bilo mesta pa je otisao u banat na pozajmicu. Tamo je koliko se secam poceo dobro, dao dva tri gola i onda nestao. Vratio se prosle godine u borcu kad je bio bas dobar i sad u vosi.

 

On je dobar igrac, ima potencijala da napravi finu karijeru i nadam se da ce tako i biti. Da je Robi kriv sto nije igrao u zvezdi bas i nije. To je amanet sledecih trenera...

Link to comment

Rendulic je dosao, cini mi se, pre Kairata kao iznudjeno resenje jer nije imao ko da igra stopera

Dao bih mu jos malo vremena, sa Vieirom i Donaldom je pogodio, Ibanjez je igracina za nase uslove...Plavsic cini se bice odlican

Slazem se da su stranci i plavsic odlicni igraci. Samo, ako je grof doveo huga bas me interesuje u kom sistemu mu je namenio mesto. Hugo nije spic a nije ni krilo. Moze da bude samo pomoc nekom razbijacu, a grof ne znam dal ce to da igra. Takodje, dovedes beka i zadnjeg veznog a nemas nikog da poveze konce i da zavrsni pas.

 

Za sad ja ne znam sta on hoce. Igraju igraci na pogresnim pozicijama u pogresnoj koncepciji sa mnostvom duplikata na klupi i tribinama. Na nekoj poziciji po nekoliko na nekoj nema nijedan.

 

Odlican je koncept mladi plus stranci ali za sad ne vidim da bozovic vidi gde bi trebao ici

Link to comment

Ima neki drugi Unitrag. Cak im je i logo krajnje slican

 

http://www.unitrag.com/news.php

 

Oni su iz Uzica i nemaju nikakve veze sa Pizonom.

 

Ne obecava sto za njegov nalazim samo neki besplatni sajt

 

https://unitrag-pizon.ls.rs/rs/

 

edit: pretraga apr-a sa ovim maticnim brojem

 

PREDUZEĆE ZA TRANSPORT, ŠPEDICIJU, TRGOVINU I TURIZAM U ZEMLJI I INOSTRANSTVU UNITRAG PIŽON DOO, BEOGRAD (ČUKARICA)

 

Edited by katamaran
Link to comment

Mene su ovi iz Uzica uvek bunili. Postojali su paralelno sa njegovom firmom i imali skoro potpuno isti logo a 99.99% sam siguran da nikakve veze nisu imali.

 

Ovaj u Pozeskoj je drzao sa partnerima. On je ulozio kes i ime al se nije previse bavio upravljanjem

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...