Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Mogao je dat i 200 golova za omladince, cist prosjek, svakako u onom trenutku daleko iza svega sto smo imali u ekipi. Pri tom je, ako se ne varam, i problematican lik. Ako se ne guranje njega racuna kao neka velika Robijeva greska, onda... ne znam. 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Mogao je dat i 200 golova za omladince, cist prosjek, svakako u onom trenutku daleko iza svega sto smo imali u ekipi. Pri tom je, ako se ne varam, i problematican lik. Ako se ne guranje njega racuna kao neka velika Robijeva greska, onda... ne znam. 

 

Pusti ga, majke ti, ovaj odavno ima pik na Robija. Krvna zrnca su u pitanju.

Link to comment

Pusti ga, majke ti, ovaj odavno ima pik na Robija. Krvna zrnca su u pitanju.

Ja te se uzeleo a ti tako. <_<

Nema sta tu da se polemise ako ste vi procenili da je prosek.

Link to comment
Izgleda da je Džošui Parkeru pao kamen sa srca posle odlaska iz Crvene zvezde. Nekoliko dana po prelasaku u Aberdin na pozajmicu, reprezentativac Antigve i Barbude je otvorio dušu za škotske medije i otkrio da je igranje u Zvezdi bilo najgore iskustvo u karijeri.

„Ne znate šta je to stroga publika dok ne odete u Beograd. Ništa ne može da se meri sa pritiskom koji igrači osećaju u Beogradu. Oseti se na treneru i čelnicima da se plaše navijača. Pod ogromnim su pritiskom navijača koji skoro da upravljaju klubom“, rekao je Parker.

 

Parker kaže da je sve naopako krenulo od meča sa Kairatom...

„Igrali smo u Beogradu proitiv Kairata i bio sam među najboljim igračima na terenu, ali momak iz jednih novina koji me ne voli je napisao 'Parker ne bi smeo da igra za Crvenu zvezdu'.  U sledećoj utakmici mi je ceo stadion zviždao. Oko 40.000 ljudi mi je zviždalo! To je bilo najgore iskustvo u mojoj karijeri. Ali kada jednom prođete nešto takvo, onda ste kasnije spremni na sve. To vam garantujem milion odsto.“

 

On je presrećan što se rešio epizode u Crvenoj zvezdi i što može bez pritiska da igra u Aberdinu.

„Kada sam došao u Aberdin osetio sam se opet slobodnim. Kao da sam započeo novi život. Znam da će i ovde navijači reći da sam bio loš ako ne igram dobro. Ali mi makar neće zviždati i tražiti mi da napustim zemlju. Eto koliko su oni u Srbiji ekstremni“. 

Link to comment

Ja te se uzeleo a ti tako. <_<

Nema sta tu da se polemise ako ste vi procenili da je prosek.

 

Nema drugog objasnjenja, zao mi je.

 

Ozegovic je tada bio dve klase ispod tima koji je igrao, a bio bi i sada da imamo isti tim. Uostalom, Robi je odavno otisao, sto nije Ozeg igrao kod velikih Delija koji su ga nasledili?

Link to comment

Ја мислим да је овде Ожег попљуван без разлога. Калуђер, Касалица, Орландић, Сикимић нису бољи играчи од њега. За Милуновића је исто дискутабилно.

Link to comment

Polako,necemo dugo cekati da Ozeg zaigra u nekom ozbiljnijem evropskom klubu,nedostiznom za gore pomenute, pa i za Borhu.

U omladisnkom stazu se najbolje vidi koliko neki igrac moze.Njemu je bilo potrebno samo malo vremena da ojaca kako bi mogao da zagradi i sacuva loptu.

Tehnika,leva noga,desna,igra u prostoru,agresivnost....On sve to ima.

Luka Jovic isto ima to sve,nema agresivnost ali ima bolju zavrsnicu.Samo treba malo vremena da se navikne i ojaca kako bi to preneo na seniorski nivo.

Link to comment

Kako mozete da procenjujete igraca od pre 3-4 godine sa sadasnjim vremenom, kao i tim Zvezde onda i Vose sada? Setite se malo uslova u kome se igralo i treniralo, ko je bio glavni baja u klubu, kakve su uslove imali, kakav pritisaki sl. Na stranu sto Ozegovic nije za Zvezdu, ali poredjenje situacije tada i sada je besmisleno.

Sve najbolje njemu u karijeri, ali on nije za Zvezdu, cak i ovakvu sada.

 

P.S. Robi je oteran 2012 (Ozegovic je imao 18 godina), a Ozegovic je igrao u 2012/13 svega 4 utakmice. Kad je Robi dosao imao je 16 godina, kako je mogao da mu da sansu????

 

 

Malo povratka u realnost...

 

Posle ove epizode sledi i rasplet dugih razgovora sa Čukaričkim, oko povratka Slavoljuba Srnića (23). Bivši krilni napadač crveno-belih je spreman da se vrati ukoliko klubovi postignu sporazum, a potreban je zbog loše forme Izraelca Idana Vereda. Investicija je velika za srpske uslove, jer bi Crvena zvezda trebalo da izdvoji za obeštećenje više od 300.000 evra, plus pola od sume kada Srnić bude odlazio u inostranstvo. Kako saznajemo, predstoji završni sastanak čelnika na kojem treba da se utanače pojedini detalji i reši par stavki pre sastavljanja ugovora.

 

Ako ovo prihvate, potpuni su idioti!

Edited by Milosh76
Link to comment

@Zigara

+1

Picka je robi sto nije gurnuo jovica tad. Poznato je da se u petlicima najbolje vidi ko ima kvalitet a ko ne

 

A i sto kaze dimitrije sa milunovicem i mladenovicem po levoj strani bi svaki i prosecan trener napravio rezultat. To sto je do tad najboljeg igraca lige lazovica prikovao za klupu samo dodatno govori o kakvoj se neznalici radi. Imao je sve, mozda i najbolju upravu na celu sa lukicem.i sto je najvaznije sever iza sebe. Takvima je mesto sto dalje od kluba, zvezdina klupa je za zvezdine vojnike koji su ispisali najslavnije stranice nase slavne proslosti. Jankovic, lalatovic su samo neki od njih

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...