Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

U čemu je inače problem sa tim klincima iz Ofka, što ne dolaze kod nas? Jel ne može Terza da sedne i da se pogleda u oči sa njihovim direktorom i da se dogovori da im podigne cenu preko Zvezde

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Zašto bi došao neko u CZ kada može da ide preko, bolji finansijski uslovi i za igrača i za klub. Mada je u Zvezdu Terzić doveo Planića, a bolje da nije. Od igrača OFK Beograda, Zvezdi nije puno igrača interesantno. Zdjelar je igrač Olympiakosa na pozajmici tamo, Dražić, Antonov i Gajić će imati ponude da pređu u inostranstvo. Golman Čupić je vrlo pristojan, ali mi imamo golmana, dok su svi ostali premladi/nedokazani ili prestari/neupotrebljivi za nas. Ako neko od ovih momaka ne nađe transfer, onda jedino mogu da očekujem da pređu kod nas.

Link to comment

To je jasno, ali u Ofku valjda znamo ljude koji znaju ljude. Kako misle da smekšaju upravu Vojvodine za igrača pod ugovorom, a ne mogu da smekšaju upravu Ofka

Link to comment

To je jasno, ali u Ofku valjda znamo ljude koji znaju ljude. Kako misle da smekšaju upravu Vojvodine za igrača pod ugovorom, a ne mogu da smekšaju upravu Ofka

 

Niko neće da bude mekan kada mogu da ulete novci iz inostranstva. Inače, naša uprava je dobra i sa upravom Vojvodine.

Link to comment

Niko neće da bude mekan kada mogu da ulete novci iz inostranstva. Inače, naša uprava je dobra i sa upravom Vojvodine.

E da je pokojni Bata živ, na pamet nikome iz CZ ne bi padali igrači iz Vojvodine... :(

 

Šalu na stranu, meni nije jasno koji bi slepac iz Vojvodinine uprave, osim ako nije dobio konjsku glavu u krevetu,trebao neko da bude, pa da Zvezdi (pro)da igrača...

Link to comment

Meni je malo ta logika nejasna. Ok, jasno mi je da Vojvodina sebe vidi ravnom Zvezdi i Partizanu, ali tržište je tržište. Ako postoji potreba da se pokrpe finansijske rupe i postoji ponuda koja je finansijski povoljna, ne vidim razlog zašto se ne bi trgovali. Isključujem faktor da Zvezda nema novac.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Genijalan tekst! Uz Antonova stize i Rodic koji ce biti TRECI levi bek :lol:

 

Treba videti i sa Džonijem Teslom dal bi ostao u klubu...

Link to comment

transfer bomba :lol:  ko da dolazi bar kolarov

 

s obzirom kako zadnjih par godina igra Kolarov a kako Antonov igra na SP nisam bas siguran da je Kolarov za nas bolje resenje i kad bi postojala mogucnost da se dovede (a nema sanse)

Link to comment

Golman Čupić je vrlo pristojan, ali mi imamo golmana,

Meni ga nesto oko nije uhvatilo, sem utakmice u Pazaru. Dosta golova koje je primio ide njemu na dusu, mislim da nije za Zvezdu.

Link to comment

U čemu je inače problem sa tim klincima iz Ofka, što ne dolaze kod nas? Jel ne može Terza da sedne i da se pogleda u oči sa njihovim direktorom i da se dogovori da im podigne cenu preko Zvezde

 

verovatno mu je ofka stabilna i dobra kombinacija, pa nece da je rusi zbog zvezde, gde mu je pozicija potencijalno profitabilnija ali i daleko nesigurnija.

Link to comment

Meni je malo ta logika nejasna. Ok, jasno mi je da Vojvodina sebe vidi ravnom Zvezdi i Partizanu, ali tržište je tržište. Ako postoji potreba da se pokrpe finansijske rupe i postoji ponuda koja je finansijski povoljna, ne vidim razlog zašto se ne bi trgovali. Isključujem faktor da Zvezda nema novac.

Jebem ga, vojvodina je u poslednjih 5-6 godina prodala više igrača u jače lige od Zvezde, i to značjno više igrača...

 

Ja ne vidim interes ni kluba, ni igrača, da idu u Zvezdu, kad je očigledno da se iz Vojvodine bolje prolazi... Na stranu to što zvezda nema para ni da plati plate, a kamoli transfere...

 

Dakle, ja jedini motiv mogu da vidim u nekoj uceni i niučemu drugom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...