Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ko je doticni?

Ronaldinjo

 

Dosta veliki izliv emocija posle pobede nad javorom. Kad dobijemo grobare ima svi da se puknemo dopom i to istom iglom, ko braca rodjena.

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Odgledah sad snimak. Prvo poluvreme bilo fino, oni 2 sanse, mi gol, nedosudjen penal i jos 2-3 dobre prilike. Drugo poluvreme smo odigrali po sistemu "ja tebi ti meni", malo vise jajarski za moj ukus, ali 3 boda su najbitnija. Grujic i Donald izgledaju dobro, Katai najbolji samo kad hoce, Petkovicevo igranje se odmah oseti, svideli su mi se ovi pokusaju dugih lopti (iz takve jedne smo trebali da dobijemo penal) podseca na Bunja-Drula vezu, nisam puno gledao Grofa u RUS-jel on forsira te duge?

 

Sto rece ovaj sa Arene za drugo poluvreme "vise borbenosti, manje uzbudjenja" - tj. mogli ste ubiti sovu 45min.

 

 

edit: I jos ovo-mislim da Veredu fali samopouzdanja, mozda malo muda, drskosti, sebicluka. Nadam se da ce uskoro zabiti™ i poceti da pruza bolje partije (mada ni forsiranje Plavsica mozda ne bude lose)

Edited by John Coltrane
Link to comment

Vrhunski. Vidi se da im je svima veoma stalo, nadam se da ce se sav trud, fizicki i emocionalni, oliciti u tituli. Realno ovaj tim ima potencijala za sasvim solidan spoj klinaca, iskusnijih i stranaca koji bi trebalo da bude dominantan u ovoj ligi. Bilo bi mi drago da je i Jovic pustio suzu, jebes sve ako u nekom trenutku neki klinac ko Ristic ne pusti suzu. Kad je Robi zaplakao odlazeci kao trener, trebalo bi i klinci koji mladi igraju znajuci da ce verovatno uskoro otici odavde, a otici bez titule je veliko sranje. Zato i podrska Rajkovicu za komentar.

 

edit: i Pizon pre koju nedelju na konferenciji. Ako vec nemamo kvalitet najboljih liga, onda treba da uzivamo u emocijama koje oni nemaju.

Edited by casperbgd
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...