Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ja sam mislio da su se tad sudarili savo i petkovic.

 

Sto se javora tice, odlicno im funkcionise stoperski tandem. Uopste im nije lako dati gol, zato su valjda i uzeli ovolko bodova.

 

Vukašin je bez potrebe uleteo u Pavićevića koji bi doduše izgubio duel, ali je ovako Vukašin napravio i taktičku grešku. To se vrlo brzo koriguje kada imaš pored sebe štopera koji je vođa. Inače, Jovanović bi trebao da vremenom izraste u dobrog lidera odbrane, pored toga što bi trebao biti dobar štoper. Mene je strah da njega i Jovića Božović ne cipelira iz 11 kada se oporave Luković i Orlandić.

 

Nadam se da će Ristić nakon ovog meča dobiti na samopouzdanju, a da će Božović da ga vrati u sredinu. Katai je opet dao gol sa krilne pozicije, nakon sjajnog driblinga i šuta. Morao bi da proba i Vieiru na krilu, pre nego Jovića, opet je danas imao par vrlo uspešnih driblinga sa spoljne pozicije.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

    Nervira me ovo pilićarenje, umuvaš Javoru gol, pa onda čekalica do kraja. Došlo 25.000 ljudi, red bi bio da nešto i vide. Grujić očajan večeras, ne znam da li je išta dobro uradio. Hugo mi nekako nedorečen, vidi se da zna, ali mu uvek nešto fali. Katai zabio na 4 uzastopne utakmice, vredelo bi proveriti kada se to poslednji put desilo. Verujem da bi rezultat te provere bio iznenađujući. 

Link to comment

Aljkavo drugo poluvreme. Sve u svemu, zasluženo, ali mora bolje. Očekivao sam više danas.

 

Nadam se da će Ristić da uskoro počne da igra u veznom redu.

 

Umesto Grujica, Donalda ili Kataija?

Link to comment

4 strane konfuzije, ne znam kome da "verujem". Jel Donald toliko dobar?

 

    Dobar je, vrlo je siguran i dobija gotovo sve duele. Igra jednostavno i bez rizika, što je sa jedne strane dobro, a opet nema pasa unapred i otvaranja neke polukontre. Moguće da se još nije skroz oslobodio. 

Edited by fandorin
Link to comment

@harper

 

Ili umesto cakija da bude prva izmena ili katai na krilo a ristic na njegovo mesto.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Donald je solidan igrac ali nista specijalno (Jaja Ture isl.).  Ako bude kao Kastiljo, bice dobro.

 

Donald pozadi, Ristic i Grujic u sredini, Katai i Plavsic po krilima, Jovic napred.

Link to comment

    Nervira me ovo pilićarenje, umuvaš Javoru gol, pa onda čekalica do kraja. Došlo 25.000 ljudi, red bi bio da nešto i vide. Grujić očajan večeras, ne znam da li je išta dobro uradio. Hugo mi nekako nedorečen, vidi se da zna, ali mu uvek nešto fali. Katai zabio na 4 uzastopne utakmice, vredelo bi proveriti kada se to poslednji put desilo. Verujem da bi rezultat te provere bio iznenađujući. 

Dobar je kada ima dovoljno prostora oko sebe; u duelu je slab, ne uspeva da sacuva/zagradi loptu i pada (ili simulira ili mu nedostaje snage).  U tim segmentima meni je Jovic je bolji igrac od Huga + Jovic je dobar u odbrambenim zadacima gde Hugo prakticno ne ucestvuje.  Obojci realizacija nije jaca strana.  Jedina prednost Huga nad Jovicem je iskustvo.

Link to comment

Donald je solidan igrac ali nista specijalno (Jaja Ture isl.).  Ako bude kao Kastiljo, bice dobro.

A dobro, mislim da niko nije govorio da je vrhunski u apsolutnom smislu, za ovu Zvezdu je fenomenalan. 

Link to comment

Kad se malo uigra sa Grujicem i Kataiem bice jos bolji. Mene brine Petkovic koji je na nivou Cvetkovica trenutno. Ode napred, ne gleda nazad, daje koske, ne prati igru...potpuno izgubljen. Nadam se da ce Ibanjez da se potpuno oporavi tokom reprezentativne pauze, trebace nam protiv grobara i to mnogo.

 

na direktno pitanje da li je ovo njegova poslednja utakmica u dresu Crvene zvezde odlučno je odgovorio:

-Moja poslednja utakmica u dresu Crvene zvezde biće sledeće godine kada podignem pehar šampiona države.

 

Rajko car !

Edited by Milosh76
Link to comment

     Još jedna stvar, iz prekida smo apsolutno bezopasni, pre dve godine je to super izgledalo. Okej, ne možemo se pohvaliti visinom u napadu, ali kod kornera su tu Savo, Vule, Grujić, Donald a niko i ne ide na loptu, golmani skidaju lopte kao kruške. Prosto mi je neverovatno da je Slaviša toliki genije i inovator, a ako, pak, jeste, što ga ne iskopiraju?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...