Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

 

Ali ovaj Javor , ja mislio počeli da igraju fudbal , oni po starom, čuvaju rezultat I kad gube. Da su se otvorili gledali bi lepši fudbal, ovako rutinski.

 

 

Dobar je Javor.  Imaju opasne kontre i sreca je sto im je realizacija losa.  Zvezda nema napad i ne stvara sanse.

Добро је да гледате исту утакмицу. ^_^

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Evo otvorili se u 85 minutu :) I odmah ima prostora  .

 

Sve u svemu rutinski, paklena odbrana izdržala 2 meča već .

Edited by elementary
Link to comment

Samo da ostane Ristic na levom beku dok se Ibanjez ne vrati. Bas je odlicno odigrao u oba pravca. Steta sto Vieira nije dao gol, zasluzio je.

Vracanje Noja bi stvarno bila epska glupost.

Link to comment

Aljkavo drugo poluvreme. Sve u svemu, zasluženo, ali mora bolje. Očekivao sam više danas.

 

Nadam se da će Ristić da uskoro počne da igra u veznom redu.

Link to comment

Hajde malo obuzdaj tu tvoju palanacku nadmenost.

Димитрије, уместо да се радујеш као газимо скоро као казнена ти бесниш без разлога.  Мени је било интересантно како потпуно различито доживљавате утакмицу. 

Link to comment

I jovanovic je danas dobro odigrao.

 

Imao je onaj grozan ispad u Ip kada se sudario sa Pavićevićem u skoku, pa je levo krilo Javora uzeo loptu i na svu sreću šutnuo pred Rajkovića. Ostatak vremena je bio dobar.

Link to comment

Imao je onaj grozan ispad u Ip kada se sudario sa Pavićevićem u skoku, pa je levo krilo Javora uzeo loptu i na svu sreću šutnuo pred Rajkovića. Ostatak vremena je bio dobar.

Од играча његових година логично је да осцилира. Са искуством ти испади код талентованих играча, какав је Вуле постају јако ретки.

Link to comment

Imao je onaj grozan ispad u Ip kada se sudario sa Pavićevićem u skoku, pa je levo krilo Javora uzeo loptu i na svu sreću šutnuo pred Rajkovića. Ostatak vremena je bio dobar.

Ja sam mislio da su se tad sudarili savo i petkovic.

 

Sto se javora tice, odlicno im funkcionise stoperski tandem. Uopste im nije lako dati gol, zato su valjda i uzeli ovolko bodova.

Link to comment

Donald utisak veceri, Ristic odlican na beku, Katai kad hoce ubedljivo najbolji na terenu

Cudno smo igrali, kao da su cuvali snagu, bez zelje za napadom. U par navrata smo imali bljesak po 5 minuta gde se vidi da smo za 3 klase bolji

Zao mi sto Vieira nije dao gol

Sve u svemu, lepo vece na Miticu

Sad idu Lucani pa Derbi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...