Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nije penal, crveni za štopera i slobodan udarac na ivici kaznenog. Neverovatno je šta nije video, a i bez toga grozno svira. Žute kartone je zaboravio, sem Petkoviću koji je zaslužio.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Baš je u kanalu. Meni se takav tip igrača generalno ne dopada, ali je baš u kanalu. Donosi puno pogrešnih odluka. I dalje imamo puno individualnih grešaka u odbrani, neke su prosto neverovatne.

 

Sa Jovićem i Veredom na krilima nemamo nikakav protok, Vered prespor i van forme, Jović krilo nije. I pored toga delujemo korektno, ali mora mnogo bolje.

Како је било ово није лоше...игра се диже полако.

Link to comment

Vered je bas los, ali se vidi da zna fudbala i da je spreman da da 100% na terenu. Verovatno bi mogao da proba sa Plavsicem umesto njega.

Pavicevic je nekoliko puta odigrao kao da ga je Terza premirao da Javor pobedi, uzasno je nesigurna ova odbrana. 

Generalno je utisak da ipak igramo znatno bolje nego na pocetku sezone, ali mora ovo jos dodatno da se ustima na sva tri dela terena.

Link to comment

Ne znam po čemu je Mbođara označen kao najveći problem odbrane kad Pavićević igra gore od onog Lazića što smo najurili a ni Jovanović nije nikakva sigurnost.

 

Mene Pavićević najviše nervira od štopera . Igrao bi mi Lune i Mbođ(Jovanović) .

Edited by elementary
Link to comment

Ne znam po čemu je Mbođara označen kao najveći problem odbrane kad Pavićević igra gore od onog Lazića što smo najurili a ni Jovanović nije nikakva sigurnost.

 

Mene Pavićević najviše nervira od štopera . Igrao bi mi Lune i Mbođ(Jovanović) .

Лазића нисмо најурили. Мбођ је тактички потпуно запуштен. Јовановић је много бољи играч од њега.

Link to comment

Kako fino igra Donald, prosto i jednostavno, ima ga svuda.

 

Ćelavi kao đoker ulazi da privedu kraju tekmu.

Edited by elementary
Link to comment

Odličan je Donald. Drastična razlika u odnosu na vezni red koji je igrao u julu

 

Kakav prodor Pavićevića malopre, završen uskakanjem protivniku u stomak :D

Link to comment

Anđelković gleda i razmišlja se kako deluje ovo sve lako kada neko drugi radi :)

 

Ali ovaj Javor , ja mislio počeli da igraju fudbal , oni po starom, čuvaju rezultat I kad gube. Da su se otvorili gledali bi lepši fudbal, ovako rutinski.

Edited by elementary
Link to comment

Anđelković gleda i razmišlja se kako deluje ovo sve lako kada neko drugi radi :)

Razmišlja? [emoji6]

Moje mišljenje je da je Ristić najbolji večeras. Pavićević već konstantno najlošiji.

 

Poslao tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...