Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Jel stvarno misliš da smo nekome dali 450.000,00€ za onjila. :unsure:

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jel stvarno misliš da smo nekome dali 450.000,00€ za onjila. :unsure:

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Nismo dali svakako, obecali jesmo. Neki kazu 200k evra, neki kazu 450k evra... meni je svejedno, Onjilo ne vredi ni 45 evra a kamoli 450.000 evra.

Link to comment

Ivanić bi bio kapitalno pojačanje za Zvezdu. Samo mi i dalje nije jasno na koji način oni misle da ga dovedu. Vojvodina je potpuno poblesavila ako ga pusti pre EP. Nije sigurica da će se naigrati tamo, ali cena mu može samo rasti, a ne padati.

Link to comment

"Parker ima problem sa ruskom vizom zbog odnosa Velike Britanije i Rusije. Videćemo šta možemo tu da uradimo - kaže generalni direktor Zvezde Zvezdan Terzić i dodaje: - Do daljeg će trenirati sa nama."

 

Još Mijović i da zatvorimo pijacu...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Ivanić bi bio kapitalno pojačanje za Zvezdu. Samo mi i dalje nije jasno na koji način oni misle da ga dovedu. Vojvodina je potpuno poblesavila ako ga pusti pre EP. Nije sigurica da će se naigrati tamo, ali cena mu može samo rasti, a ne padati.

Ti bre kao da si pao s marsa. Kad se u našem fudbalu prenebregne logika i zakoni tržšišta, to je baš za nevericu i sablažnjavanje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

 

Raosavljević je novi SD, nismo imali realne kandidate, a pošto je dobar sa Božovićem, a pri upravi je, učinilo im se da je to dobro rešenje.

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/jos-jedna-transfer-bomba-u-zvezdi-stize-nemanja-antonov/108238

 

Ako ništa drugo, služimo za dizanje cene igračima koji trebaju da se zapute put inostranstva. Nije loše pomoći srpskim klubovima, ali ne bi bilo loše i da probamo da završimo neki transfer, umesto što smo "blizu realizacije" za njih pet. Toliko smo "blizu realizacije" da samo trebamo da se dogovorimo sa klubovima oko obeštećenja i sa igračima oko uslova. Sve ostalo je rešeno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...