Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

To je drugi Sikimic :)

 

Znam da je drugi, zezam se. Ćelavi štoper FKP. Jel još negde igra fudbal?

 

Sikimić je već obavio nekoliko razgovora sa čelnicima Crvene zvezde, kao i sportskim sektorom, i pristao na brojne uslove. Jedan od njih je da bude svestan da će biti alternativno rešenje, iza Uga Vijeire i supertalentovanog Luke Jovića. Ipak, Božović namerava da ga koristi kao specijalca u trenucima kada ekipa juri rezultat.

 

Pričao sam Billyju, u Srbiji će 100% da nikne neka nova vrsta fudbalske taktike, brdo specijalaca koji generalo ničemu ne služe. Nek dovedu i Baranina da mu nabacuje iz auta.

Link to comment

Znam da je drugi, zezam se. Ćelavi štoper FKP. Jel još negde igra fudbal?

 

 

Pričao sam Billyju, u Srbiji će 100% da nikne neka nova vrsta fudbalske taktike, brdo specijalaca koji generalo ničemu ne služe. Nek dovedu i Baranina da mu nabacuje iz auta.

 

 

Od 2009 igra u Strazburu :O

 

Imao izlet u Limasol pa se vratio. Stvarno sam bio iznenadjen da jos igra pa u francuskoj, ali sam onda video da se klub nalazi u trecoj ligi.

Link to comment

Sikimic,kako ljudi znaju sve da sjebu,jedan tovar drva odlazi(Parker,Gavra,Cvele),ali drugi dolazi,ovi prvi nisu isplaceni i posle odakle dugovi,a procenti se broje

Link to comment

Božovićeve preporuke, Rendulić i Sikimić. Kao skaut tu je negde sa Lalatovićevim pojačanjima iz Napretka

A Donald i Hugo,oni takođe njegovi.

Nego najljutlće se drug Rajo,Orlando neće dobiti priliku.

 

Očekujem da prodamo bar 2-3 igrača i dovedemo još par pojačanja.

Link to comment

Ne znam kakve veze je imao sa Hugom i Donaldom pre Zvezde

 

Rendulu i Sikimu  je trenirao u Rusiji i zvao ih da dođu. Lalat je zvao Gavrića i Cvetkovića, a Slaviša Kelhara i Pečnika

Ipak dosta zavisi od trenera  :fantom:

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...