Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Posrbica, Adašević, molim detaljni izveštaj u ime nas koji smo propustili ovu rapsodiju. Pogledao sam samo team, čini se kao da je tu negde ponajbolje što možemo da izvedemo na teren.

 

Prvo poluvreme ocajno, drugo nesto bolje. Neuigrani smo ali smo se pojacali pa to sve izgleda bolje, minus promaja na bekovima. Otkako Grujic igra generalno igramo smisleniji fudbal a sad mu ledja cuva ovaj Donald koji je verovatno fizicki najjaci nas igrac pitaj kurac otkad, a zna da igra fudbal. Dali smo ono sto se ne daje, promasili ono sto se ne promasuje, pozadi smo sad dovoljno visoki da nam ne prolaze "Rori Delap" autovi i to je to.

 

Radnik los. Momci nemaju kvalitet ali igraju vrlo posten fudbal.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Imali su 2-3 odlicne sanse, jednu je sklonio Vukasin sa linije, drugi put je Rajko skinuo bombu sa preko 30 metara i u finisu jedan gol je odbranio. Nismo igrali lose, na momente cak i pristojno. Donald igra jednostavno, prati igru, krece se lepo, nema potez vise. Uz Grujica ce to fino izgledati...

Link to comment

Ristic je u prvi tim uveden sa idejom da konkurise na levom beku. Gkedao sam neku zatvorenu pripremnu protiv bska prosle sezone i tu je on igrao levog beka. Sprdao se sa borcancima i bio nas najbolji igrac. Taman da dodje do startnih 11 kad vec u sredini ne uspeva...

Link to comment

Ristic je u prvi tim uveden sa idejom da konkurise na levom beku. Gkedao sam neku zatvorenu pripremnu protiv bska prosle sezone i tu je on igrao levog beka. Sprdao se sa borcancima i bio nas najbolji igrac. Taman da dodje do startnih 11 kad vec u sredini ne uspeva...

 

Ne zajebavaj. Ko još talentovanog veznjaka tera vraća u tim igranjem na beku. On mora da se vrati u postavu dobrom igrom u veznom redu. Možda bi mogao Morao bi Božović da proba njega ispred Donalda i Grujića.

Link to comment

Zenga vratio boska jankovica na desnog beka na par utakmica i nista mu nije falilo. Prosto, polivalentan igrac koji moze dobro i to da odigra. Dok se ne vrati ibanjez. Bolje to nego da gledamo cveleta...

Link to comment

Zenga vratio boska jankovica na desnog beka na par utakmica i nista mu nije falilo. Prosto, polivalentan igrac koji moze dobro i to da odigra. Dok se ne vrati ibanjez. Bolje to nego da gledamo cveleta...

Milovanovica.

Link to comment

Zenga vratio boska jankovica na desnog beka na par utakmica i nista mu nije falilo. Prosto, polivalentan igrac koji moze dobro i to da odigra. Dok se ne vrati ibanjez. Bolje to nego da gledamo cveleta...

 

Zenga > Božović

 

Ne kažem da je to loša opcija, mada mi je sa strah da ga tu Božović ne veže za klupu (kao rezervu Ibanezu) i eventualno za poziciju levog beka u budućnosti. Malo mi je čudo da od svih mladih igrača koji su igrali prošle godine, najmanje igraju dva najbolja, Jović i Ristić. Pogotovo se ovo odnosi na najboljeg, Ristića. Tim se lagano kristališe, Rajković je neupitan, Jovanović i Grujić deluju sve bolje iz meča u meč. Plavšić kao dodatak za sada deluje kao da mu je u CZ mesto. Ako se uzme u obzir da Jović kuburi sa spremom, ali je redovana zamena za sada. Samo Ristić ima problem da redovno uđe u rotaciju. Stojanović je ispred njega i to je ozbiljan problem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...