Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Čak i da ode Savo imamo dodatan problem. Imamo dva izuzetna talenta iz svoje škole fudbala, štopera sa velikim iskustvom plus Mbodja koji bi morali da bez problema reše JSL. Ovako će verovatno da kaširaju Mbodja i da prodaju jednog od klinaca zarad iskustva u borbi za titulu.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Lukovic ce mozda biti spreman sredinom jula, a u formu ce uci ko zna kad Savo bi mogao da ode i onda ostajemo sa 2 klinca, Mbodjom i sad Rendulicem Mozda Mbodj odigra zadnjeg veznog, ko zna sta je Grof smislio i zasto je, navodno, trazio Rendulica

Link to comment

Meni nije jasno dokle će navijači Zvezde da gutaju bajke o Božoviću kao nekome ko treba da donosi prave odluke. Imati par osrednjih timova u CV ne znači da si trenerska legenda, ne znači ni da si osrednji trener. Oni ako ne daju šansu mladim igračima da potvrde talenat, na koji smo potrošili prethodnu sezonu, potpuno su poludeli. Zvezda je za tog Stojanovića imala ponudu Fiorentine pre godinu dana na milion evra, da bi danas drugog dana priprema isti taj Stojanović postao šesti štoper tima. Večeras bi podneo zahtev za raskid ugovora da sam na njegovom mestu.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

rendulić je obe tekme protiv partizana koje sam ja gledao (prolećni deo i finale kupa) odigrao "ko mator". nije da je partizan neka referenca, ali ipak.... nije baš ni za sprdnju. bar za domaće uslove.

Link to comment

rendulić je obe tekme protiv partizana koje sam ja gledao (prolećni deo i finale kupa) odigrao "ko mator". nije da je partizan neka referenca, ali ipak.... nije baš ni za sprdnju. bar za domaće uslove.

Изгледа да је од Павићевића тренутно бољи. Изгледа да он онда иде.

Link to comment

Nek je Rendula™ ne znam koliko dobar, cini mi se da smo na njegovom mjestu ionako najbolje pokriveni. 

 

Inace, ovo mi je omiljeni dio godine, 2 nedelje posto se kukalo kako cemo u Evropu, okle nam pare da prezivimo, dovodimo neke od najboljih igraca lige. Hvala premijeru!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...