Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Koliko prima Arena Toncev?

 

via Tapatalk

Kazu da je u prodaju pusteno i prodato preko 3500 ulaznica

 

Sudi nam Mazic

 

ocekivan sastav

 

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Рајковић – Петковић, Павићевић, Јовановић, Анђелковић – Доналд, Грујић, Ристић – Катаи, Вијеира, Плавшић.

 

Prenos je na Areni3

 

Mozzartsport najavljuje potpuno drugaciji sastav

 

Crvena zvezda (4-2-3-1): Rajković – Petković, Pavićević, Jovanović, Anđelković – Kovačević, Grujić - Plavšić, Stojanović, Katai – Vijeira.

Edited by Milosh76
Link to comment

Kazu da je u prodaju pusteno i prodato preko 3500 ulaznica

 

Sudi nam Mazic

 

ocekivan sastav

 

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Рајковић – Петковић, Павићевић, Јовановић, Анђелковић – Доналд, Грујић, Ристић – Катаи, Вијеира, Плавшић.

 

Prenos je na Areni3

 

Mozzartsport najavljuje potpuno drugaciji sastav

 

Crvena zvezda (4-2-3-1): Rajković – Petković, Pavićević, Jovanović, Anđelković – Kovačević, Grujić - Plavšić, Stojanović, Katai – Vijeira.

ko je vlasnik arene? ko nas to ... u zdrav mozak sa arenom 3, 5, 6, ?

Link to comment

telekom srbija? hm, zar ne postoje arenesport u regionu? jesu li i tamo vlasnici njihovi neki telekomi? mislio sam da je vlasništvo neka medijska grupa, kao što je kod sport kluba (cnn vlasnik).

Link to comment

sport klub je u vlasnistvu sbb-a.

 

svuda u svetu fudbalski prenosi idu na placenim kanalima, ne znam sta se stalno nesto cudite?

+1

 

al i postoji mogućnost da platiš paket kojim ćeš pratiti kanale po želji. ja npr. plaćam arena paket i nemam program na kom idu svi meni zanimljivi prenosi.

:mad:

Link to comment

@simovic

 

jbg, i na pijaci preko svako prodaje svaciju robu i bolje prolaze od ovih nasih, gde jedan valja samo papriku dok za komsijn paradajz pica da je otrovan. to su valjda razne faze kapitalizma, skapirace vremenom...

Edited by Bright Billy
Link to comment

telekom srbija? hm, zar ne postoje arenesport u regionu? jesu li i tamo vlasnici njihovi neki telekomi? mislio sam da je vlasništvo neka medijska grupa, kao što je kod sport kluba (cnn vlasnik).

Postoji. I svuda je telekom srbija vlasnik (i mali procenat telekom te države)
Link to comment

@simovic

 

jbg, i na pijaci preko svako prodaje svaciju robu i bolje prolaze od ovih nasih, gde jedan valja samo papriku dok za komsijn paradajz pica da je otrovan. to su valjda razne faze kapitalizma, skapirace vremenom...

ma da samo ti ovde treba i do 50€ da bi pratio ono što te zanima. ja ću u utorak prvi put da uplatim klik pink. jerbo neću biti u mogućnosti da nna drugi način pratim prenos koji me interesuje

:isuse:

Link to comment

Ja na SBB nemam mogucnost da platim Arenu pa mi ostaju samo strimovi za domaci fudbal. Srecom su im bar ABA maznuli.

 

ni ja na telekomu ne mogu da uplatim sport klub. sve je to ta pogresna logika, koju sam objasnio u prethodnom postu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...