Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

    Grof se vajka na pressu da je Radnik opasan iz prekida jer Ljuba Baranin baca loptu iz auta na drugu stativu gde je dočekuje visoki Ćulum. Inače, neformalni predsednik kluba je i neformalni predsednik opštine Novica Tončev, sportski direktor je njegov sin a formalni predsednik i sekretar kluba su uhapšeni pre 2 meseca zbog malverzacija.

 

pravi sportski prijatelji. jedva cekam gostovanje na toncev areni.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

40-50 miliona duga za jedan 4-razredni evropski klub iz zemlje koja je ekonomski slaba i prezaduzena je suvise.  Ta suma je prilicno velika i u dobrostojecim drzavama u kojima je fudbal mnogo ozbiljniji i profitabilniji i ciji klubovi zaradjuju igrajuci u elinim klupskim takmicenjima.  Jednostavno, Zvezda ne bi smela da trosi novac na kupovinu/pozajmicu igraca, pogotovo ne na kratke rokove, samo da bi osvojila domacu titulu (i time sprecila Partizan da je ne pretekne u broju osvojenih titula).  To je rasipanje novca radi tastine.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Ja sam rekao da je potpuno fascinantno da klub sa dugom kao Zvezda se tako rasipa parama i onda sam rekao da se ne spominju Real i Barsa koji imaju veći dug ali imaju odakle da ga pokriju. Naravno da ima još klubova kao što su Real i Barsa ali kao što je Zvezda verovatno nema nijedan. Ovo što Zvezda radi je fenomen. Izvinjavam se ako se nisam dobro izrazio.

Fair enough. Al mislim da nema pretjerane svrhe lomiti glavu oko toga što zvezda radi. To je prosto sprdnja, iako ne bi trebalo da bude.
Link to comment

koje crno rasipanje para kada niko od igraca nece videti platu? to je kao kada bi bi igranje sase pavlovica i milana macvana u proslogodisnjem partizanu nazvao fenomenom

Link to comment

koje crno rasipanje para kada niko od igraca nece videti platu? to je kao kada bi bi igranje sase pavlovica i milana macvana u proslogodisnjem partizanu nazvao fenomenom

 

ma da, na osnovu čega zaključuješ da neće videti platu?

Link to comment

Nije smesno jer je deo novca koji se rasipa iz drzavne kase, tj. novac poreskih obveznika, deo, prema Vasicu, od kriminala, i deo od sponzora namenjen za razvoj omladinske skole (koji ta skola jedva da dobije).  Zvezda ce da potrosi nekoliko stotina hiljada evra na 3-mesecnu pozajmicu igraca iz Morodovije, a to je suma potrebna za sanaciju glavnog terena na stadionu koji je u losem stanju.  Uz to, stanje pomocnih terena je vrlo lose; rasveta ispod minimalnih evropskih standarda; toaleti na stadionu javna sramota; dugovi za neispolacene komunalije, porez i ostale dazbine drzavi i gradu verovatno jos uvek postoje i njihovo placanje je verovatno odlozeno politickim odlukama mocnika-zvezdasa. Zvezda nista ne ulaze u bazicno odrzavanje infrastrukture niti haje za placanje racuna i dugovanja koje ostale firme u zemlji moraju da placaju.

Link to comment

Dimitrije, drugi smo na tabeli. Pustite pricu o parama i uzivajte u fudbalu. Posle gostovanja tima iz Ivanjice "varosice male" zasjescemo na celo tabele i tu docekati kraj sezone.

 

Meni ovo izgleda odlicno!

Link to comment

Ja sam gledao 3 Zvezdine utakmice ove sezone, protiv Morodovije, Radnickog iz Nisa i Vozdovca.  Nije bilo tu niceg odlicnog niti dobrog za videti.  Gledao sam i par utakmica koje su odigrali Vojvodina i Partizan u evropskim takmicenja; nije za uzivanje ali je dosta bolje od Zvezdinih utakmica.  U Zvezdi jedino uzivanje su Bozoviceve konferencije za stampu.

 

Sto se tice "Ivanjice, varosice male", ima tu jos jedna pesma, mnogo vise odgovarajuca: "Gleda Draza dole sa oblaka,/ Gde propade zvezda petokraka."

Link to comment

zar nije ova nesreca nikolovski otiso iz kluba?

 

 

a stize i ovaj izuzetno talentovani mladi covek iz crne gore

 

„Čekamo da Jovoviću istekne suspenzija. Sigurno ćemo ga potpisati. Reč je o mladom i vrlo kvalitetnom igraču. On je reprezentativac Crne Gore... Tačno je da je Budućnost htela da ga potpiše, ali Jovović je vredan čekanja i ulaganja. Mislim da će pojačanje“, rekao je za MOZZART Sport sportski direktor Zvezde Blažo Raosavljević.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Da li su pedantni statisticari izbrojali koliko pojacanja smo doveli ovog ljeta? I koliko njih su najtalentovaniji?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...