Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Fascinantno je kako pare nisu problem za klub koji je dužan više od 40 miliona evra.

 

Pare nisu problem n i kod mnogo zaduzenijih klubva ove planete. Mi smo sitna riba.

Link to comment

Pare nisu problem n i kod mnogo zaduzenijih klubva ove planete. Mi smo sitna riba.

 

Na primer? Nemoj samo Real i Barsu da navedeš jer oni svoj dug imaju odakle da pokriju

Link to comment

    Grof se vajka na pressu da je Radnik opasan iz prekida jer Ljuba Baranin baca loptu iz auta na drugu stativu gde je dočekuje visoki Ćulum. Inače, neformalni predsednik kluba je i neformalni predsednik opštine Novica Tončev, sportski direktor je njegov sin a formalni predsednik i sekretar kluba su uhapšeni pre 2 meseca zbog malverzacija.

Link to comment

Na primer? Nemoj samo Real i Barsu da navedeš jer oni svoj dug imaju odakle da pokriju

Npr skoro svaki klub na svijetu, sa par izuzetaka?

 

Naravno, tesko da se Zvezda moze porediti s tim, ali kad smo vec kod primjera, ima ih mnogo vise nego primjera klubova bez duga. 

Link to comment

Npr skoro svaki klub na svijetu, sa par izuzetaka?

 

Naravno, tesko da se Zvezda moze porediti s tim, ali kad smo vec kod primjera, ima ih mnogo vise nego primjera klubova bez duga. 

 

Pusti te priče skoro svaki klub na svetu, a ako se Zvezda ne može porediti sa njima, onda ne vidim poentu u tome. 

Link to comment

Pusti te priče skoro svaki klub na svetu, a ako se Zvezda ne može porediti sa njima, onda ne vidim poentu u tome. 

Ne znam koju pricu da pustim, pitao si ima li primjera osim Reala i Barce klubova u dugovima, ne ima li koji da je u istoj situaciji kao Zvezda. 

Link to comment

Ne znam koju pricu da pustim, pitao si ima li primjera osim Reala i Barce klubova u dugovima, ne ima li koji da je u istoj situaciji kao Zvezda. 

 

Ja sam rekao da je potpuno fascinantno da klub sa dugom kao Zvezda se tako rasipa parama i onda sam rekao da se ne spominju Real i Barsa koji imaju veći dug ali imaju odakle da ga pokriju. Naravno da ima još klubova kao što su Real i Barsa ali kao što je Zvezda verovatno nema nijedan.  Ovo što Zvezda radi je fenomen. Izvinjavam se ako se nisam dobro izrazio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...