Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

2:1 za vas™ strelci twisted i bradilko za nas, za vas poručnik vasić

možemo se vratiti dnevnim aktivnostima

 

pozdrav

:)

Link to comment

Да пробам да ти објасним логику мој теорије, како је називаш пошто се спрдаш са информацијама које имам из и око клуба. Дакле Брано је велики навијач Звезде, мувао се он око клуба и кад је Аркан био жив са тим да је мање упадљив, и да није живео стално у Београду. Код њега се крио Џајка кад је био на 'лечењу' леђа, а и Терзан кад је био на 'усавршавању'. Има огромну количину кеша који знатно боље може да пре кроз Звезду него кроз Будућност. Користи се иста шема као и у КК, доводи човек свог тренера ( и у једном и у другом случају не ради се о дунстерима), има свог оперативца који је водио (релативно) успешно мањи градски клуб, да организује посао ( Човара је толико успешан да ће да седне на две столице) Паре које се дају на појачања имају волшебан извор али се мање арбитрарно купује него пре. Мислим да се то све негде књижи док се дугови враћају банкама не би ли се кад дође време откриле признанице и човек легализовао посао за чињеница мале паре.

 

opet ne razumem koji mu je interes u svemu tome? da zivi kes ubaci u mrtvu zvezdu i da tako pere pare, nema nikakvog smisla. 

 

uvalili nam par svojih igraca i pride terzu, da osigura najbolje mesto u izlogu. to se bas i ne zove finansiranje. ne zivis verovatno dugo ovde pa si zaboravio da se rupe bez na zatrpavaju iskljucivo drzavnim parama. ne postoje dobronamerni finansijeri entuzijaste, pogotovo ne medju gangsterima, kod takvih je kamata tri puta gora nego u najgoroj banci. i naravno da se sprdam sa informacijama iz kluba, jer tamo pola njih ne zna gde je levo a druga polovina su patoloski lazovi.

Edited by Bright Billy
Link to comment
доводи човек свог тренера ( и у једном и у другом случају не ради се о дунстерима),

 

 

Meni se ovo nešto ne slaže, osim ako nam Brano nije ušao u FK u sezoni 2015/16, plus uslov da Grofaru ne smatramo dunsterom.

Link to comment

Gledam sada klipove. Ima talenat, samo što ga do sada nisam video da igra bilo šta u sredini (ni špica ni ofanzivnog veznog fudbalera), već igra isključivo po krilu, makar na ovim klipovima iz Argentine. Ako TM ne vara izgleda da je i za Kardemir igrao po krilu.

Link to comment

Да пробам да ти објасним логику мој теорије, како је називаш пошто се спрдаш са информацијама које имам из и око клуба. Дакле Брано је велики навијач Звезде, мувао се он око клуба и кад је Аркан био жив са тим да је мање упадљив, и да није живео стално у Београду. Код њега се крио Џајка кад је био на 'лечењу' леђа, а и Терзан кад је био на 'усавршавању'. Има огромну количину кеша који знатно боље може да пре кроз Звезду него кроз Будућност. Користи се иста шема као и у КК, доводи човек свог тренера ( и у једном и у другом случају не ради се о дунстерима), има свог оперативца који је водио (релативно) успешно мањи градски клуб, да организује посао ( Човара је толико успешан да ће да седне на две столице) Паре које се дају на појачања имају волшебан извор али се мање арбитрарно купује него пре. Мислим да се то све негде књижи док се дугови враћају банкама не би ли се кад дође време откриле признанице и човек легализовао посао за чињеница мале паре.

Kad si se vec raspricao, imam par pitanja:

 

1. Kakva je uloga drugog Crnogorca, Ace Djukanovica?  Zasto se on mota oko Zvezde? 

 

2. Ako Crnogorci odista vode klub, a s druge strane Acko Vucic se cesto pominje kao neko ko vuce konce u Zvezdi (a i sire), kako funkcionise trijumvirat?

Link to comment

Kad si se vec raspricao, imam par pitanja:

 

1. Kakva je uloga drugog Crnogorca, Ace Djukanovica?  Zasto se on mota oko Zvezde? 

 

2. Ako Crnogorci odista vode klub, a s druge strane Acko Vucic se cesto pominje kao neko ko vuce konce u Zvezdi (a i sire), kako funkcionise trijumvirat?

 

dobro, rezultati govore o sposobnostima triumvirata

Link to comment

beowl, pa igrace prvi i drugi na tabeli, to je derbi kola :)

Na papiru možda ali na terenu prvi neće preći centar i glatko će izgubiti od drugog pa će se fudbalska Srbija© pitati kako im je ikada uspelo da budu prvi.

Link to comment

Ne znam dal je doslo do nekog radikalnog zaokreta u upravljanju javorom, al oni su uvek igrasli posteno i redovno uzimali bodove zvezdi i partizanu. Secam se cak i da su nakon ispadanja iz lige rekli da im se to zasluzeno dogodilo, jer su igrali lose, sto je prakticno presedan u srpskom fudbalu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...