Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

teorije po kojoj crnogorska mafija trosi pare na zvezdu.

Да пробам да ти објасним логику мој теорије, како је називаш пошто се спрдаш са информацијама које имам из и око клуба. Дакле Брано је велики навијач Звезде, мувао се он око клуба и кад је Аркан био жив са тим да је мање упадљив, и да није живео стално у Београду. Код њега се крио Џајка кад је био на 'лечењу' леђа, а и Терзан кад је био на 'усавршавању'. Има огромну количину кеша који знатно боље може да пре кроз Звезду него кроз Будућност. Користи се иста шема као и у КК, доводи човек свог тренера ( и у једном и у другом случају не ради се о дунстерима), има свог оперативца који је водио (релативно) успешно мањи градски клуб, да организује посао ( Човара је толико успешан да ће да седне на две столице) Паре које се дају на појачања имају волшебан извор али се мање арбитрарно купује него пре. Мислим да се то све негде књижи док се дугови враћају банкама не би ли се кад дође време откриле признанице и човек легализовао посао за чињеница мале паре.

Link to comment

Nego da skupimo za sezonsku bradilku i kumsu. Greota da ne dolazevna utakmice kad vec dovodimo pojacanja od njihovih para, a i prate nas izgleda vise nego svoj klub.

+1

Link to comment

Šta se smorili, aj se opet teramo sa topica...nek piše ko gde hoće, duvajte ga i jedni i drugi  :thumbdown:

Па нисмо ми Брадилко да терамо са топића. 

Link to comment

Igramo sa Radnikom iz Surdulice sad u nedelju, a 22.8. je derbi na Miticu Zvezda-Javor

Malo me zajebava tablet i hotelski wifi

beowl, pa igrace prvi i drugi na tabeli, to je derbi kola :)

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...