Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Los ti je ovo tim. Mbodj je kiksara, tu treba Vule Jovanovic, umesto Pavicevica Lukovic kad se oporavi...

 

Igrace Donald na sredini, i mora Hugo u spicu, odlican je igrac i odlican je bio i veceras.

 

Po meni bi mogao Izraelac malo na klupu, nista nije pokazao. Katai levo, a Plavsic desno.

 

Lepa atmosfera je bila na Marakani, dobra utakmica, odlicno nase drugo poluvreme. 

 

Lepo druzenje sa Posrbicom i Bilijem na istoku, a Simovic lupeta po obicaju, igraci Cuke naravno da se nisu sklanjali, nego su ukrali dobrih 20 minuta odugovlacenjem i foliranjem. Golman im je ocajan.

 

Lukovic ima jednu nogu trenutno a i dok nabaci kondiciju i uigra se, otici ce mu 3-6 meseci od momenta kad ponovo bude mogao da trci, zimus na pripremama se povredio na drugoj utakmici jer ko zna koliko dugo pre toga uopste nije igrao. Donald nije jos dosao, polako. :D

 

 

Vukasin od svih mogucih kvaliteta, jedino muda ima, sve ostalo je upitno. Bukvalno nemamo jednog jedinog krstenog CB-a. Kad bismo nasli nekog levog beka s trocifrenim IQ-om koji ne prelazi pola, komotno se moze Ibanjez premestiti na krilo.

 

Tenkre, Miligram, Cvetkovic, Gavrinca, Orlandinjo, boktejebo kakav prepun tavan otpada.   :ziga:

Link to comment

sto mi je drago...

a što ti je drago?

 

vidim da ste egzaltirani igrom kluba za koji navijate. a promiču vam balvani pred očima.

no, ostaviću vas da ne remetim idilu.

 

pozdrav

:)

Link to comment

a što ti je drago?

 

vidim da ste egzaltirani igrom kluba za koji navijate. a promiču vam balvani pred očima.

no, ostaviću vas da ne remetim idilu.

 

pozdrav

:)

Nisi u toku. Između utakmica je nivo euforije nešto iznad nule, "(mahom) krš igrači i kikseri svetskog kalibra predvođeni pogubljenim nazovi strategom". U prvom poluvremenu se prelazi u smrzotinu, "očajno igramo, ovo ni na šta ne liči, pa logično kada vidiš ko sve danas može da igra za Zvezdu", što nekih sat vremena kasnije vodi u "Jbt, pa bi mi ladno bili među tri u Bundes ligi!!!".

Link to comment

Ovo je bre igrač a ne kao Katai seka persa.

 

Isplatilo se natezanje sa garancijama. Ovo nam je najbolji igrač.

 

cuva tradiciju kuju su hrvatski igraci izgradili u proslosti

Link to comment

Isti gol kakav je Babovic ( :lolol: ) turio Steaui, s tim sto je tamo odbrambeni ispao idiot sto nije pustio gosi, a ovde je odbrambeni ispao idiot jer je kontao da ce gosa izaci da pokupi. 

Link to comment

Da malo ispratimo i karijere bivših igrača.

Filip Kasalica novi je igrač Istre koju su kupili Ameri.

 

 

"Prošle sezone sam igrao u Koreji gdje je prvi dio prvenstva bio dobar, ali je u drugom djelu došao novi trener koji se nije više oslanjao na strance pa nisam igrao. Od kada sam se vratio iz Koreje sam trenirao u Beogradu i na kraju stigao u Istru. Moram odraditi liječnički pregled i nadam se da ću se već u srijedu staviti na raspolaganje treneru Pamiću", rekao je Kasalica.

Hrvatski nogomet nije puno pratio, ali zna tko dominira prvenstvom:

"Malo sam pratio hrvatski nogomet i znam da je Dinamo dominantan. Nisam puno znao o Istri prije nego što sam došao, a veliku zaslugu što sam stigao u Pulu ima Robert Prosinečki koji mi je bio trener u Crvenoj Zvezdi i koji mi je rekao sve najbolje o klubu i gradu."

 

 

Marko Mirić je imao odličnu prošlu sezonu u Slaven Belupu, bio im najbolji strijelac i prodao se u Lokeren.Eto

 napraviće karijericu i subotički Ronaldo :D

Link to comment

Tačno, lepo se vidi da je taj sa brojem #4 računao da golman sigurno izlazi jer je nastavio da gleda u pravcu Ibanjeza i dok je Katai prolazio pored njega. Identičan slučaj kao igrač Steaue koji je startovao na loptu okrenut ka njoj, dok je pratio Božinova.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...