Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Rajkovic, Petkovic, Mbodj, Pavicevic, Ibanjez, Grujic, Katai, Ristic, Plavsic, Vered, Jovic. 

 

Kontam da nam je ovo najjaci moguci sastav, na CB smo jezivi. Katai na krilu kurcu ne sluzi. 

Los ti je ovo tim. Mbodj je kiksara, tu treba Vule Jovanovic, umesto Pavicevica Lukovic kad se oporavi...

 

Igrace Donald na sredini, i mora Hugo u spicu, odlican je igrac i odlican je bio i veceras.

 

Po meni bi mogao Izraelac malo na klupu, nista nije pokazao. Katai levo, a Plavsic desno.

 

Lepa atmosfera je bila na Marakani, dobra utakmica, odlicno nase drugo poluvreme. 

 

Lepo druzenje sa Posrbicom i Bilijem na istoku, a Simovic lupeta po obicaju, igraci Cuke naravno da se nisu sklanjali, nego su ukrali dobrih 20 minuta odugovlacenjem i foliranjem. Golman im je ocajan.

Link to comment

Vodio sina prvi put na Maru.

Sad ce morati stalno da ide. :)  :cool:

Ibanjez je jebeni bog fudbala :Hail: Šteta samo što nemamo makar još jednog takvog. :dry:

Nismo bolje IIp odigrali godinama unazad.

+1

 

a cukaricki igra seljacki fudbal za sve pare. lepo kaze posrbica, kad se oni budu borili za titulu mozemo da ukidamo fudbal u zemlji...

Edited by Bright Billy
Link to comment
Lepo druzenje sa Posrbicom i Bilijem na istoku, a Simovic lupeta po obicaju, igraci Cuke naravno da se nisu sklanjali, nego su ukrali dobrih 20 minuta odugovlacenjem i foliranjem. Golman im je ocajan.

Jasno, do sada nisu imali priliku da igraju protiv takvih igrača kao što su Kovačević, Stojanović, Plavšić, Vered itd i ta sredina terena je i odnela prevagu.

Link to comment

Nisam bio kući pa sam propustio utakmicu, kad sam vidio 0:1 mislio sam da će nas odrati a sad vidim da smo navodno odigrali jako dobro.

Baš gledam, pa mi na papiru realno imamo jako dobar tim.

S kim igramo naredno kolo i kad?

Hvala

Link to comment

dobro smo igrali u drugom, kad smo presli na 442, do tad je caki davio u sredini. falkao prvi put zasluzio aplauz od mene, plavisc dobar u trku i ima muda, kad je ibanjez uzeo sutira penal znao sam da je utakmica gotova, katai iskljucivo moze krilo da igra a trener mora pod hitno da uigra odbranu jer nema smisla da svakome dajemo gol-dva prednosti u prvih 20 min...

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...