Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne znam kakav je Tafarel kao trener. Dok je branio delovao mi je kao blenta. kakav je kao trener?

 

 

kako god, Turska je liga za islužene igrače, ne bih išao tamo ako ne moram

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ne znam kakav je Tafarel kao trener. Dok je branio delovao mi je kao blenta. kakav je kao trener?

 

 

kako god, Turska je liga za islužene igrače, ne bih išao tamo ako ne moram

Добро је Тафарел је блента и голман који никад ништа није постигао, дочим је Макса чудо. :isuse:

Link to comment

Muslera je odličan golman i u najgorem slučaju tamo nije nazadovao, a ja bih rekao da je napredovao. Po meni je sigurno među 20ak najboljih golmana na svetu. Meni je ova vest prilično dalekometna. Kod (mladog) golmana je stvar vrlo prosta, braniš i imaš kvalitetne treninge - napreduješ. Turska definitivno nije idealna za razvoj mladih igrača, ali ako bi Rajković sa 20 godina dobio mesto prvog golmana u Galatasarayu, to je nešto što se ne propušta. Pol pozicija za mesto prvog golmana bi morao biti njegov primarni zahtev prilikom svakog razgovora sa zainteresovanim timovima.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

U Galati niko nije napredovao, Arda Turan je na vreme pobegao. Tamo (kao i u celu ligu) dolaze isluženi asovi i poneki dobar igrač kad se slučajno zalomi (Sneijder). Ali to ne znači da Rajković ne bi dobio svoju šansu ako Muslera ode. Muslera je dobro branio ovih godina i dobra je kupovina za svakog ko nema para za De Geu ili Llorisa.

 

 

sta kazu turske izelice bureka, kakve su sanse da dodje do ovog raspleta koji najavljuje sport klub?

Edited by Bright Billy
Link to comment

Muslera je odličan golman i u najgorem slučaju tamo nije nazadovao, a ja bih rekao da je napredovao. Po meni je sigurno među 20ak najboljih golmana na svetu. Meni je ova vest prilično dalekometna. Kod (mladog) golmana je stvar vrlo prosta, braniš i imaš kvalitetne treninge - napreduješ. Turska definitivno nije idealna za razvoj mladih igrača, ali ako bi Rajković sa 20 godina dobio mesto provog golmana u Galatasarayu, to je nešto što se ne propušta. Pol pozicija za mesto prvog golmana bi morao biti njegov primarni zahtev prilikom svakog razgovora sa zainteresovanim timovima.

Ма Тафарел је блента, не знаш ти...

Link to comment

sta kazu turske izelice bureka, kakve su sanse da dodje do ovog raspleta koji najavljuje sport klub?

 

Ti likovi mogu da satru celu tepsiju u poređenju sa bednom četvrtinom koja je standard u Žurnalu. Prošle nedelje su to najavili kao gotovu stvar za 2M, juče kažu da ne dolazi jer se Galata i VanGalata nisu dogovorili za Musleru. Pri tome već dve nedelje dovode Ibrahimovića u Galatu iako u Parizu niko ništa ne zna o tome. Sve se to uzima za povećom dozom rezerve.

 

Doduše kod golmana imaju neku razumniju politiku što je verovatno Taffarelova zasluga, vrlo je moguće da im je on stvarno tražio da dovedu Rajkovića.

Link to comment

Dolazak Mičela Donalda u Crvenu zvezdu u ovom trenutku je pod znakom pitanja. Kako piše Žurnal, Holanđanin je u fazi cenkanjajer želi da mu na stadionu Rajko Mitić budu obezbeđena primanja identična onim koje je imao u Rusiji.

 

Takvi finansijski uslovi su praktično nemogući za prilike u najtrofejnijem srpskom klubu, pa Donaldova pozajmica iz Rusije zasad nije blizu realizacije.

Link to comment

Dolazak Mičela Donalda u Crvenu zvezdu u ovom trenutku je pod znakom pitanja. Kako piše Žurnal, Holanđanin je u fazi cenkanjajer želi da mu na stadionu Rajko Mitić budu obezbeđena primanja identična onim koje je imao u Rusiji.

 

Takvi finansijski uslovi su praktično nemogući za prilike u najtrofejnijem srpskom klubu, pa Donaldova pozajmica iz Rusije zasad nije blizu realizacije.

 

putuj igumane

Link to comment

Dolazak Mičela Donalda u Crvenu zvezdu u ovom trenutku je pod znakom pitanja. Kako piše Žurnal, Holanđanin je u fazi cenkanjajer želi da mu na stadionu Rajko Mitić budu obezbeđena primanja identična onim koje je imao u Rusiji.

 

Takvi finansijski uslovi su praktično nemogući za prilike u najtrofejnijem srpskom klubu, pa Donaldova pozajmica iz Rusije zasad nije blizu realizacije.

 

Toga su se setili na kraju pregovora? Temeljan prilaz pregovorima.

Link to comment

"Popravio sam ishranu, ne jedem pice, pljeskavice i slatkiše, ne pijem gazirane sokove. Od početka priprema sam smršao tri kilograma, imam samo osam odsto masti u telu", kaže Jović.

 

"Nije mi potreban nutricionista, mogu da se kontrolišem. A, kilogrami se ne skidaju tako brzo", dodao je Jović.

 

Evo rešenja za Jovaru...

 

NOVAKOV JELOVNIK:

- Pije mlaku vodu, ceo dan u velikim količinama
- Jede manuka med
- Ne jede pšenično brašno i proizvode koji ga sadrže
- Izbegava mleko i mlečne proizvode
- Ne pije alkohol za vreme turnira
- Izbacio je šećere iz ishrane
- Ne jede pohovano i jela spremljena u dubokoj masnoći
- Jede lagana, nemasna mesa
- Jede grilovano
- Jede sveže voće i povrće
- Jede testeninu, ali od pirinča i kukuruza

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...