Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Pa objektivno je Petkovic veoma dobar igrac i iskreno se nadam da ga teska povreda nece ometi u karijeri. Kad se setim samo koliko smo hvalili Ninkova u poslednjoj sezoni, ubedjen sam da je Petkovic sposoban da odigra i jos bolju sezonu i ima bolju karijeru od Ninkova, koji je prilicno redovan u Francuskoj. 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Znaci bice jos koverata ihaj.

Nek je sa srecom Rajkovicu, ako se bude lepo razvijao nije nemoguce da ponovo nasledi Musleru. Meni je taj Muslera ionako ostao u pamcenju kao kiks golman, ali ne bih mogao da tvrdim da jeste jer ga nisam puno gledao.

Link to comment

Ista vest je i na hotsportu ili kako se vec zove portal. Ako ovi kupe golmana,onda ce galata da ponudi vise... Mozda,ko zna... Obicno prepisivanje turskih medija...

Link to comment

Ne verujem da bi prešao u Galatasaraj nakon prošlogodišnjih dešavanja, navijači mu to nikad ne bi oprostili.

to je basket to se ne računa

 

drago mi je za rajkaru. očito da ima potencijala, ide u klub sa respektabilnim trenerom. ostaje da se nadamo da će braniti i napredovati.

plus u celoj priči, ako pređe, videće se u derbiju.

;)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Otkud toliko poverenje u Galatasaraj, ko je kod njih napredovao? Musleru su doveli gotovog, samo je gubio vreme i tavorio  tamo

Људи цене да је Тафарел бољи него Макса као тренер голмана. Не могу да кажем да ми је тај резон стран.

Link to comment

U Galati niko nije napredovao, Arda Turan je na vreme pobegao. Tamo (kao i u celu ligu) dolaze isluženi asovi i poneki dobar igrač kad se slučajno zalomi (Sneijder). Ali to ne znači da Rajković ne bi dobio svoju šansu ako Muslera ode. Muslera je dobro branio ovih godina i dobra je kupovina za svakog ko nema para za De Geu ili Llorisa.

Edited by beowl
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...