Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Na pitanje da li je primao platu u Zvezdi, odgovorio je:

 

– Jesam, moja plata je bila 1.200 evra, s tim da prvih šest meseci nisam ni primao, već uplaćivao na račun omladinske škole. Živeo sam od starih zaliha, što bi rekli moji prijatelji, otkopavao sam pomalo ono to sam zakopavao.

 

Voditeljka je insistirala na tome da Terzić kaže koliko je novca pozajmico Zvezdi:

 

– Ima u klupskoj evidenciji. Što bih vam rekao? Samo će se spekulisati odakle Terziću novac da ga pozajmi.

 

Usledilo je pitanje otkud premiranja za pobedu nad Voždovcem.

– Imam bogate prijatelje. 

 

:fantom:

Link to comment

Konačno smo uspeli da dovedemo fudbalera nižeg od Bogavca!

Bravo za agilnu upravu Tozu Vučića nevidljivu silu koja radi transfere.

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Dobar je Plavšara. Kvalitet ekipe sad već uveliko premašuje mogućnosti ovog kluba, biće opet posla za ffp

 

Ovi igrači u manje destruktivnom okruženju, mogli bi da igraju vrlo dobar fudbal

Link to comment

Nisam stekao utisak juče da je Ristić bio toliko loš koliko se piše po internetu. Daleko od onoga što očekujem, ali ne ni kanal. Niti je Grujić toliko bio bolji od svih u veznom redu. Da sam birao tri igrača koja su trebala da daju pogodak, izabrao bih Kataija, Vieiru i Jovića. Prvoj dvojici zbog samopouzdanja, treći jer mora da pokaže kontinuitet. I pored ozbiljne greške na početku meča Petković je odigrao odličan meč i to je verovatno najbitniji zaključak sa meča uz to da su svi malci igrali igrali. Daleko od toga da je izgledalo makar pristojno, ali bi mogli da uhvate malo zamajac i počnu da igraju dobro u skladu sa svojim znanjem.

 

Vrlo brzo bi trebalo da se iskristališe 15-16 igrača koji bi trebali da iznesu sezonu. Tvrdim da je ovo najtalentovaniji tim u poslednjih ko zna koliko godina i da bi u normalnim uslovima razbijali u domaćoj ligi.

 

Častili smo protivnika sa dva gola u meču koji smo trebali da dobijemo sa 3-0 bez problema. Koju god kombinaciju da proba u odbrani nešto nije štimalo ili individualno ili timski.

Link to comment

Konačno smo uspeli da dovedemo fudbalera nižeg od Bogavca!

Bravo za agilnu upravu Tozu Vučića nevidljivu silu koja radi transfere.

Da, ali zato zna da padne u 16 kao veliki...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment

Nisam stekao utisak juče da je Ristić bio toliko loš koliko se piše po internetu. Daleko od onoga što očekujem, ali ne ni kanal. Niti je Grujić toliko bio bolji od svih u veznom redu. Da sam birao tri igrača koja su trebala da daju pogodak, izabrao bih Kataija, Vieiru i Jovića. Prvoj dvojici zbog samopouzdanja, treći jer mora da pokaže kontinuitet. I pored ozbiljne greške na početku meča Petković je odigrao odličan meč i to je verovatno najbitniji zaključak sa meča uz to da su svi malci igrali igrali. Daleko od toga da je izgledalo makar pristojno, ali bi mogli da uhvate malo zamajac i počnu da igraju dobro u skladu sa svojim znanjem.

 

Vrlo brzo bi trebalo da se iskristališe 15-16 igrača koji bi trebali da iznesu sezonu. Tvrdim da je ovo najtalentovaniji tim u poslednjih ko zna koliko godina i da bi u normalnim uslovima razbijali u domaćoj ligi.

 

Častili smo protivnika sa dva gola u meču koji smo trebali da dobijemo sa 3-0 bez problema. Koju god kombinaciju da proba u odbrani nešto nije štimalo ili individualno ili timski.

Isti sam utisak i ja stekao.  Po meni Petkovic je bio najbolji igrac na jucerasnjoj utakmici.

 

Inace, Zvezda je nekada imala izuzetno dobrog veznog igraca koji je bio nizi i od Bogavca i od Plavsica.  Rec je o Trifketu Mihajlovicu - visina 156 cm.   Taj je imao haubicu u levoj nozi.  Jednom prilikom je igrao i u Timu sveta na nekoj revijalnoj utakmici u Juznoj Americi.

Link to comment

Ha, kako je Goranzu krivo sto je preteča Roberto Karlos Grozdića igrala sa druge strane univerzuma! :D

Edited by MiddleClass
Link to comment

CMDdRQoWEAAFpTe.jpg

 

Jedna od mojih par želja iz JSL. Ako se pravilno razvije, mogao bi imati finu ino karijeru.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...