Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ti si mene pomenuo, ne ja tebe i tako bar 10 poslednjih puta... kako hoces, bitno je da si ti srecan i zadovoljan Peckanje me ne dotice, ako ima smisla, ali kad pomenes besmislicu i to ne prvi put onda tu nesto ne stima

 

Uzivaj

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

ček, koji ratni zločinac je u pfc upravi? 

 

nisam ih pratio poslednjih godinu dana.

 

Milorad Tompus Vucelic, generalni direktor RTS-s izmedju 1992. i 1995. godine.

Link to comment

Ekshli, prozivas, otuda i odlucih da ti vratim. Jebiga, kad sam mao chovjek, nikakav karakter i to :(

 

Al necu vise, obecavam. Ne bih da se uznemiris. 

 

 

Covjek ima pravo, prozvao si ga onako seratorsko frajerski da se vidi ko je dzek sa visprenim smislom za humor a onda i nastavio u istom foka stilu sa lucidnom kerefeka isprikom. 

Link to comment

Osim sto je on mene prvi pomenuo bez ikakvog povoda, da si se potrudio da procitas sve, nasao bi. Ovako si samo postao mirodjija gde joj nije mesto.

Komentar za foku cu da preskocim, forice iz III osnovne sam davno prerastao

Link to comment

Novosti najavljuju ovaj tim:

 

 

Rajković - Petković, Pavićević, Jovanović, Ibanjez - Grujić, Ristić, Stojanović - Vered, Vijeira, Matos

Link to comment

Covjek ima pravo, prozvao si ga onako seratorsko frajerski da se vidi ko je dzek sa visprenim smislom za humor a onda i nastavio u istom foka stilu sa lucidnom kerefeka isprikom. 

U redu.

Link to comment

?

 

zar ibanjez nema argentinski i italijanski pasoš?

Hrvatski. Otkud bi imao italijanski?

 

Cisto sumnjam da je Pavicevic stranac. On je valjda i rodjen u Srbiji  edit:Lovcenac u Vojvodini

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...