Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Kad vi grobari budete isli na svaku Zvezdinu utakmicu kao Milos, onda mozete nesto da pricate.

u poslednjih pet godina sam ih gledao više nego miloš:fantom:
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

najbolje od svega je što je milosh latentni grobar. on nas ne tera, on nas zove, kako ne vidite...

Naravno da vas ne teram i naravno da vas zovem, bilo bi dosadno bez vas, samo mi smeta patkometrija. Doduse, ko sam ja da vas zovem ili teram :)

 

Doduse i jadan, patetican, da ne kazem deciji, humor npr gervasijusa i par narednih upisa, ali to je ono sto ovaj topic cini velikim. Lakse se prepoznaju smisleni postovi, kad se procita neka takva glupost, Da ne citiram, ocigledno je!

Edited by Milosh76
Link to comment

Eo sad čitam unazad. Nema trolovanja, što jes jes. 

али зато...

 

pa tu je i problem kao što kaže premijer

na jednu stranu marketinški potencijal u vidu broja ljudi koji navijaju za zvezdu, a na drugu koja je želja potencijalnog oglašivača da mu klijent bude neko čiji je ™ u poslednjih 20 godina korupcija, lopovluk i siva zona.

 

jedna velika slovenačka firma je htela da sponzoriše sport, i rezon im je bio ako sponzorišemo zvezdu i(ili) partizan mrzeće nas druga polovina srbije. i odluka je bila reprezentativni sport.

 

doduše i loš marketing je marketing, al ne verujem da se jubmes banka rukovodila tim geslom

Симовић објашњава™...

 

Trolujem, jebote.

Може ти се. :fantom:

 

Ne, ali stvarno, sta cete vi na nasem topiku? Ne teram, pitam. Sta pametno moze da se napise o Zvezdi ovih dana? Prenemazete se onoliko zbog notornih stvari u Srbiji kao sto je politicki diktat javnim preduzecima a nesto ne vidim da vam je zasmetalo, bar ne po napisanom broju postova, to sto vam je autenticni ratni zlocinac u upravi. E, to je tema za prenemaganje.

Ма где они су против система, само шалови у руке и тај рад...у ужасну каљугу се топић претвара, биће гора него она прошлогодишња на кошарци. 

Link to comment

Naravno da vas ne teram i naravno da vas zovem, bilo bi dosadno bez vas, samo mi smeta patkometrija. Doduse, ko sam ja da vas zovem ili teram :)

 

Doduse i jadan, patetican, da ne kazem deciji, humor npr gervasijusa i par narednih upisa, ali to je ono sto ovaj topic cini velikim. Lakse se prepoznaju smisleni postovi, kad se procita neka takva glupost, Da ne citiram, ocigledno je!

+1

 

Recimo, tvoji postovi. Ocigledno je!

Link to comment

Apsolutno, bar ne prozivam druge ljude bez logike i povoda...

Ako imas problem samnom ima 2 resenja, ignore lista ili PP pa da razjasnimo sta je problem.

Treca mogucnost je status quo, da ti provociras kao i do sada, a ja odgovorim kad mi je dosadno... ti biraj

Edited by Milosh76
Link to comment

Ekshli, prozivas, otuda i odlucih da ti vratim. Jebiga, kad sam mao chovjek, nikakav karakter i to :(

 

Al necu vise, obecavam. Ne bih da se uznemiris. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...