Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ma ja sam ubedjen da ce Vukan popraviti igru cim se mrdne iz Zvezde. Nije on uopste tehnicki los igrac koliko izgleda psihicki brzo opadne. Sve greske u dodavanjima su posledica niskog samopouzdanja. Ume on sasvim dobro da igra fudbal na tehnickom planu. Slab je fizicki i jos slabiji psihicki, obe stvari moze da popravi u drugoj sredini. Svakako ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je igrao veoma lose u Zvezdi, a onda sasvim solidno u nekom drugom klubu.

Вукан је један од неталентованијих везних играча у пост Бари периоду, а конкуренција му је повелика. За разлику од Савија или Гуме срце као да му је пресађено од неког кржљавијег колибрија.  Нека увесељава Милостанце у дресу најдражих боја.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kasirani clanovi uprave za pakost povukli kintu pa posle vracaju kad je vrhovni rekao no-no?

 

Jubmes banka danas raskida ugovor o donaciji a par sati kasnije objavljuju da nastavljaju saradnju :)

Edited by katamaran
Link to comment

Вукан је један од неталентованијих везних играча у пост Бари периоду, а конкуренција му је повелика. За разлику од Савија или Гуме срце као да му је пресађено од неког кржљавијег колибрија.  Нека увесељава Милостанце у дресу најдражих боја.

Vukan je vazio za najtalentovanijeg omladinca u svojoj generaciji, ne secam se tacno ko je jos njegovo godiste, bilo je nekih igraca koji su sada u inostranstvu. Mozda to znaju Posrbica i Adasevic recimo. Vukanov gol protiv Cernomoreca je cist dokaz da je on tehnicki sasvim dobar fudbaler. Ja sam uveren da ako sredi psihu moze da ima solidnu inostranu karijeru, losiji prvoligas ili jaci drugoligas u Nemackoj recimo, a da ne zavrsi negde na istoku.

Link to comment

Vukan je vazio za najtalentovanijeg omladinca u svojoj generaciji, ne secam se tacno ko je jos njegovo godiste, bilo je nekih igraca koji su sada u inostranstvu. Mozda to znaju Posrbica i Adasevic recimo. Vukanov gol protiv Cernomoreca je cist dokaz da je on tehnicki sasvim dobar fudbaler. Ja sam uveren da ako sredi psihu moze da ima solidnu inostranu karijeru, losiji prvoligas ili jaci drugoligas u Nemackoj recimo, a da ne zavrsi negde na istoku.

Вукан је извикан јер је једини потписао из своје генерације. Хајп који га је пратио је исти онај који је пратио сваког клинца који је био близу првог тима.

Link to comment

Isto se desilo i sa telekomom, pre nego sto je gospodar objavio da je bunar™ bio zatvoren samo zbog redovnog odrzavanja...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment

Isto se desilo i sa telekomom, pre nego sto je gospodar objavio da je bunar bio zatvoren samo zbog redovnog odrzavanja...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Ja za Telekom ne vifeh bilo kakvu najavu povlacenja. Samo novinarsku spekulaciju na osnovu toga sto su potpisnici ugovora napustili klub.

Link to comment

Sta nisi video, papir sa pečatom, kao ovo gore?

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Sta nisi video, papir sa pečatom, kao ovo gore?

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Nisam video nista vise od vesti navijacki obojene redakcije.

 

Iste one koja je ne tako davno javila da Gazprom ide.

 

edit: evo je "vest"

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:561251-Telekom-u-poslednji-cas-odustao-od-potpisivanja-novog-ugovora-Zvezda-ostala-bez-15-miliona-evra

 

U ovom času Zvezda je ostala bez 1,5 miliona evra, a da li će u budućnosti "Telekom" obnoviti interes za sponzorstvo - ostaje da se vidi.

 

Kad bi svako novinarsko trabunjanje koje se ne ostvari gledali ko nekakav preokret...

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...