Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Vucic je nekada bio Radikal, postovalac Seselja i zestok nacionalista pa vise nije. Sumnjam da mu je Zvezda toliko vazna da bi svoj politicki rad kompromitovao angazovanjem u Zvezdi. On je svojevremeno, kao navijac, iskoristio svoj politicki uticaj da dovede u Zvezdu novu upravu (Dzaju i kompaniju) za koju je verovao da ce uspeti da stabilizuje klub. Vrlo brzo je shvatio da od toga nema nista, da je klub otisao u nepovratnu propast, da mu nema spasa, pa je digao ruke od Zvezde. To je u nekoliko navrata i izjavio. Kao sto rekoh, njegove politicke ambicije daleko nadmasuju Zvezdu.

Како би страшни било да си мртав озбиљан писао ово. Помислио би чивек да ти је Стока ушао на гајбу, везао те за столицу и отео шифру за налог.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Slazem se, ali Zvezda nije nista iole vazno.   Drugo, kakve veze ima to sto su mu pomenuta dvojca intimusi? 

Sasvim je plauzibilno™ da su korake usaglašavali sa njim. Pri tome, ova kampanja u blicu gde je svaka ostavka posebna vest, ne deluje ni malo spontano. A to neće moći bez abera od gore

Link to comment

Neki naslovi iz danasnjeg Blica:

 

"Sacmaricom pogodio devojku u glavu", "Kako bi izgledalo kad bi bomba iz Hirosime pala na Beograd", "Rehabilitacija: bivsi robijas zeli da kupi cetiri televizije", "Romana trazi starijeg, situiranog muskarca", "Smrt nevidljivih: ruski i kineski naucnici ce srusiti americku vojnu nadmoc", "Pederusa za 21. vek", "Pobesneli Dejvid: ovo je napadac koji je sekirom nasrnuo na gledaoce u bioskopu", "Ceca objavila seksi fotke sa plaze", itd.

 

Da li smatrate da je Blic kredibilan izvor informacija ili da je djubre?

Edited by Dimitrije
Link to comment

Nije poenta u sadržaju vesti nego u naslovima i načinu na koji Blic plasira te vesti. O naslovnoj strani novina, sajta i aplikacije, o izboru puš vesti koje se direktno šalju na telefone. Npr. svaka vest o ostavci je bila posebna vest i na naslovnoj strani opštih vesti, umesto da to budu vesti za sportski deo a da jedna objedinjena vest bude na opštim vestima. Vest o terzinoj ostavci je bila dostavljena kao puš poruka, a blic je danima najavljivao šta će se desiti u utorak...

Link to comment

Nije iskljuceno da su tu pricu forsirali iz komercijalnih razloga, posto su vesti haosu u zvezdi jako citane.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Sreo danas prijatelja koji je bio prisutan na poslednja dva skupa u klubu. Ko stoji iza svega ne znam, ali kaže da je istina da je grupa predstavnika navijača (a tu naravno mislim na sever) bila ta koja je donela odluku i zahtevala da ova Uprava napusti klub odmah. Tu je, ako sam dobro razumeo, bila i grupa predstavnika navijača (onaj normalni deo) koja nema veze sa tim, a rsb ekipa mozda može da posvedoči i iznese više detalja, jer mislim da su i njihovi članovi deo te druge grupe navijača.

Link to comment

Ne lupetaj.

Не разумем зашто се жестиш. Проба човек некако да те извуче из рупе, а ти ђоном.

 

To meni zvuci kao spekulacija.  Posebno da je prepustio rukovodjenje basibozuku kao Delije.  On je mozda oduran lik i omrazen politicar, ali nije glup covek i vrlo oprezno bira saradnike.

 

 

 

 

Све пажљиво одабрани сарадници. Бућком није могао да сакупи боље. :fantom:

Link to comment

 

Pre deset meseci, u medjuvremenu bilo jos toga i na severu i na jugu. Kao sto kaze Dimitrije, ima Vucic mnogo ozbiljnijih stvari od lomljenja glave oko sportskih klubova.

 

nije bilo toga u međuvremenu, to je pušteno kao ventil posle parade ponosa na toj jednoj utakmici. ni na severu ni na jugu toga posle nije bilo, možda je bilo na jna sa istoka i zapada ali više onaj fazon vučiću pederu ne damo ti titulu. i to se ućutkava na jna od strane najvernijih. 

Edited by theanswer
Link to comment

Tu je.

Meni ovo liči da su dileje tražili ostavke odmah i sad, a da je odgovor kokeze i kompanije idemo, da vidite kako je kad nema ni nas. Mislim da će ekipa preko Toze da vodi Zvezdu, ali dozirano, šatro kriza i raspad bez njih i u septembru se vraćaju da vrate Zvezdu na pravi put, da uzmu titulu...

 

Poslao tapatalk

Link to comment

nije bilo toga u međuvremenu, to je pušteno kao ventil posle parade ponosa na toj jednoj utakmici. ni na severu ni na jugu toga posle nije bilo, možda je bilo na jna sa istoka i zapada ali više onaj fazon vučiću pederu ne damo ti titulu. i to se ućutkava na jna od strane najvernijih. 

 

Jos jedno skandiranje na slicnu tematiku, nije direktno Vucicu, al ne treba biti genije da bi se shvatilo da jeste upuceno pre svega njemu. Grobarske utakmice ne pratim, ali sam naletao na slicna skandiranja. Ne skandira se ocigledno na svakoj utakmici, ali je dovoljno da individualno vecina tih navijaca nema simpatije prema Vucicu. To sto mozda na neko vreme vodje budu bile ucenjene da ne vode pesme protiv vlasti i Vucica ne znaci da je pitanje opstijih drustvenih okolnosti da do toga dodje. Ja se ne secam da se Tadicu ista pevalo npr. i na jugu i na severu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...