Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne znam vasicu zasto mislis da je bajka. Imamo iskustva sa sipkom™ kao veoma bitnim dijelom kluba, da nekazem, najvisim organom upravljanja u nekim momentima. Ne znam zasto ti ovo zvuci nerealno. 

Pa rezultati se vide,mislim mix sipke i bagre ,eto dokle smo dosli.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Sta ces vecu demonstraciju moci u klubu, od organizovanja da ti igraci istrce na teren, sa majcom na kojoj je lik osudjenog kriminalca... To je realno presedan, koji se nije dogodio ni u zemljama latinske amerike...

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment

Meni sve te teorije da klubom rukovode Vucic ili neki crnogoski mafijasi ili Sever preko svojih ljudi u UO ne prave smisla posle ovog raspada sistema i ostavki.  Svi koji su vidjeni kao izvrsioci zelja svojih nadredjenih su povijenog repa otisli iz kluba.  Meni je mnogo verovatnije da je raspad nastao jer se preambiciozna uprava preigrala i precenila mogucnosti tima.  Platili su dobre pare da dobiju evropsku licencu, doveli poznatog trenera i solidna pojacanja.  Uz to, imali su povlascen zreb u prva dva kola kvalifikacija.  Pondali su se da ce u ta dva kola dobiti slabe protivnike, u rangu onih koje su pobedjivali u Termama Catez, a da ce do treceg kola stici na krilima pobeda i uz euforiju publike i eventualno uci u grupnu fazu.  Na zalost, sve se razbilo u parmparcad vec u prvoj utakmici.  Kada se tome pridoda da su ostali srpski klubovi prosli u 2. kolo i da Partizan i Vojvodina igraju u 3. kolu i to vrlo uspesno, Zvezdin fijasko protiv Kariata izgleda mnogo gore.  Svi izgovori da nisu imali dovoljno vremena da se pripreme i uigraju padaju u vodu s obzirom da su Partizan, Vojvodina i Cukaricki imali iste uslove.  Zatim je usledilo brukanje protiv prilicno slabih protivnika u domacem prvenstvu.  Terziceva tvrdnja da je apsolutno uveren u to da Zvezda osvaja titulu ove sezone vise je zvucala da je spreman da namesta rezultate nego da ce Zvezda svojim kvalitetom da dominira u domacoj ligi.  Pokusaj da se iskupe pobedom i pridobiju navijace time sto su pustili publiku da za dzabe gleda prvu utakmicu ispala je za njih steta a ne korist.  Sve adute koje su imali, ispucali su jos na pocetku sezone, a Zvezdin tim i dalje ne valja, gori je nego sto je bio prosle sezone, bez mnogo nade da bude bolji.  Nije im ostalo drugo nego da pokupe prnje i odu.  Zahtev navijaca posluzio je kao dobar izgovor da podnesu "casne" ostavke sve u ime Zvezde i Zvezdasa i ratosiljaju se bede koju su sami sebi navukli na vrat.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Kratka pauza za najveceg cara medju trenerima u Tololizi...

 

Govoreći o navijačima, Mojsilović je imao i poruku onima koji su ga vređali tokom prethodnog duela Partizana i Spartaka.

"Navijači Partizana navijaju za svoj klub i vole svoje igrače, nemaju razloga da vole igrače Spartaka ili mene. Jeste, vređali su me prošli put, ali nema nikakvih problema. Očekujem da to i sada ponove. Na kraju krajeva, kerovi laju kada osete opasnost i da se neko približava njihovoj kući"

 

U najavi utakmice sa Partizanom, Stevan Mojsilović je istakao velika očekivanja, ali uz ogradu. 

"Kada jednog dana budem bio trener Crvene zvezde onda ću reći da Crvena zvezda uvek ide na pobedu protiv Partizana i da treba da mu da pet golova, ali ostavimo to 'kada budem bio'... U Spartaku je zahtev da odigramo bolje nego što smo igrali u maju mesecu. Uveren sam da će nam to doneti bolji rezultat".

 

mojsilovic.jpg

Link to comment

manji dug, odblokiran racun, igraci koliko toliko placeni. Nije sve u igrackom kadru. Moja baba moze da dodje i do jaja pojaca tim i zaduzi nas novih 10 miliona.

 

Moj je dojam da klub danas ipak radi mnogo zdravije nego tada.

Uprava koja dovede trenera, koji pak forsira onu gomilu dunstera, koja iz pet, šest mečeva može da dobije samo nameštenu utakmicu, koju vode koki i terza, mislim da je to dno.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Ovi kulovi što ovih dana napuštaju upravu ne bi dali deset dinara samohranoj majci petoro dece koja pred njima umire od gladi iz sopstvenog džepa a vidim hvale se kako su smanjili dug. Jedini način, kako ja to vidim, je da budu posrednici između nekakvog državnog upumpavanja para u klub. E sad, i Ćoki radi to isto samo mnogo uspešnije u KK...

Edited by Tutankamon
Link to comment

Smanjili su dug tglavnom tako sto su uspeli da se dogovore (sto milom sto silom) sa delom potrazioca da im oproste dugove.  Najsveziji primer Lazovic; oprostio im je dug od nekoliko stotina hiljada evra s tim da mu na kraju sezone daju ciste papire.

Link to comment

Какве се бајке причају о тој трибини то је невероватно. :ziga:  Ускоро има да почне да кадрује по УДБИ, и да одрећује кога нам као амабасадора шаљу УК и САД.

 

pa s obzirom da su dobri prijatelji sa gospodarom vucicem (idu kod njega kuci i te fore) ne bi me cudilo uospte.

Link to comment

Ja nešto ne mislim da ovi odlaze zbog pritiska navijača. Ovde se igra neka igra među mafijaškim grupama, a ovo se koristi kao neki izgovor. Dokazivanje zvezaštva i slično. Zar mislite da se terza i kokeza i antić boje delija. Ovo je neka predstava a navijači su samo mizanscen

Link to comment

Ja baš mislim da preuličavaš značaj Terze, pre bih rekao zar misliš da je Terza neki igrač? Što se Kokeze tiče, to je objašnjeno, savez..

Link to comment

Moram da priznam da ne razumem o kakvom smanjivanju dugova sve vreme pričate. Smanjivanje duga se pojavljuje samo u izjavama i obećanjima. Kao da je ovim likovima problem da slažu zvezdašku javnost™

 

Kad treba da se pokažu pravi podaci, onda se iznenada pojavi podmetnuta zarđala kašikara na stadionu, a sutradan se proturi saopštenje da su u 2014 rashodi za 7 mil veći od prihoda. Tako se ne smanjuju dugovi

Edited by levi
Link to comment

Najsmesnija je ova verzija o moci delija da oteraju ovu upravu iz kluba. Prvo se kukalo sto delije kuliraju "uprava napolje", jer naravno oni podrzavaju upravu koja ih placa, ali opet to sto uprava njih placa je deo reketa, a ne zavisnost koju uprava dominira vodjama delija. Realno ce tek nakon tih izbora moci da se kaze sta zapravo stoji iza ovoga. Za sada Dimitrijevo objasnjenje ima najvise smisla. Ja kazem, ne bih se iznenadio ni da se nakon izbora ova uprava vrati, ostavke su moralne prirode, ali volja clanova je da se isti ljudi vrate na mesto, pritisak se uperi na delije kao manjinu navijaca koja silom tera upravu nausrtb vecine, osvoji se mandat i nastavi ono sto se pocelo uz zaborav loseg pocetka sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...