Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Zanima ga samo džabe kafa

 

Koji smo paceri :isuse: pustili ovakvog rukovodioca zato što smo stipse. Valjda je mogao da se provuče neki model štednje u kome je mogao da popije jednu dnevno, kad imamo u vidu šta bismo sve dobili zauzvrat.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Hoće da razvija potencijalno korisnu PR priču za njega i da iskoristi neke od dopadljivijih kadrova koje ima. Trebalo bi da krene jako sa Udovičićem i Olimpijadom (biće para, podrške i svega). Kokeza svakako nije dopadljiv ali je neophodan za uspostavljanje potpune kontrole nad FSS, a i situacija je takva da će svako ko zameni Toleta imati makar nekakvu simpatiju javnosti. Paunović koordinator, uzeće neko veliko ime za selektora, ide se jako u kvalifikacijama za Rusiju. Eto kako SNS može da sredi crnu rupu zvanu srpski fudbal.

Link to comment

Hoće da razvija potencijalno korisnu PR priču za njega i da iskoristi neke od dopadljivijih kadrova koje ima. Trebalo bi da krene jako sa Udovičićem i Olimpijadom (biće para, podrške i svega). Kokeza svakako nije dopadljiv ali je neophodan za uspostavljanje potpune kontrole nad FSS, a i situacija je takva da će svako ko zameni Toleta imati makar nekakvu simpatiju javnosti. Paunović koordinator, uzeće neko veliko ime za selektora, ide se jako u kvalifikacijama za Rusiju. Eto kako SNS može da sredi crnu rupu zvanu srpski fudbal.

:ziga:

Link to comment

kako god ti mislio...

 

čim je sever rekao uprava napolje, tu nema više priče, mene je začudio sam odlazak kokeze (mada ne toliko zbog funkcije u fss), ostali su bili sem čovića koji im je pik viđeni za odlazak momentalno. očigledno da nisu ni na kompromis bili spremni pa da sačekaju polusezonu ili kraj septembra da se to malo razvuče. 

Link to comment

Какве се бајке причају о тој трибини то је невероватно. :ziga:  Ускоро има да почне да кадрује по УДБИ, и да одрећује кога нам као амабасадора шаљу УК и САД.

Link to comment

Meni nije jasno zasto Sever iskljucivo smenjuje po Zvezdi, zasto nekada ne postave nekog svog vodju za predsednika, bilo bi postenije. Steta sto je onaj Dunjic rahmetli, bio bi odlican kandidat.

Link to comment

Uze mi rec,kad tako mogu da smenjuju,evo brale fotelja,obezbedjuj lovu,kupuj/prodaj budi u plusu igraj ligu sampiona,da ne budem shvacen pogresno,nikog ne branim niti napadam posto nemam informacije/argumente ni pro ni contra ali da se ovako smenjuje uprava je ulicarski i ispod nivoa jednog ozbiljnog kluba bez obzira sto mi to nismo,ali sa druge strane koji je pritisak igranje u Zvezdi jebote,ko god ode od nas progleda i bude igrac,ma igracina a kod nas vola u guzicu ne zna da ubode,jedino da pokupimo neku od onih baba iz Negotin krajine pa da prebaje na Mari.

Link to comment

Mislim, Tvorza i Kokeza jesu skoro najveca moguca bagra, mozda i jesu zasluzili da ih Sever isteruje kao pse, al nevezano za to, dosta je zalosno to sto grupa huligana bilo sta odlucuje u 1 bivsem evropskom gigantu, a to je sada postalo i zvanicno.

 

Samo ne znam sta radi ta UEFA, i zasto tolerise da se takav klub uopste takmici, umesto da ga eliminise dok se ne upristoji.

Edited by Nikodije
Link to comment

Kriminalci sa sipke ocigledno imaju punu zastitu samog vrha drzave, i zasto onda da ne iskoriste sve sto im se pruza u takvim okolnostima?

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment

Какве се бајке причају о тој трибини то је невероватно. :ziga:  Ускоро има да почне да кадрује по УДБИ, и да одрећује кога нам као амабасадора шаљу УК и САД.

 

Nema tu nikakve bajke, to su samo činjenice. Od kad je nova uprava došla bilo je mnooogo nezadovoljstva kod prosečnih zvezdaša, onih sa zapada i istoka, ali tek sada kada je sa severa skandirano protiv nje i kada je sever zatražio ostavke, oni odlazu u roku od sedam dana. To nisu bajke nego realnost. 

Link to comment

Ne znam vasicu zasto mislis da je bajka. Imamo iskustva sa sipkom™ kao veoma bitnim dijelom kluba, da nekazem, najvisim organom upravljanja u nekim momentima. Ne znam zasto ti ovo zvuci nerealno. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...