Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

teško da će koki na predsedničko mesto, on je od toga i u zvezdi bežao, a i koji će mu moj.

 

čoveka ne privlače funkcije, već konkretne stvari :fantom:

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Šuška se u krugovimaTM da se Vučić zainteresovao za fudbal, to jest potencijalnu PR eksploataciju nekih potencijalnih uspeha reprezentacije u budućnosti.

Link to comment

Šuška se u krugovimaTM da se Vučić zainteresovao za fudbal, to jest potencijalnu PR eksploataciju nekih potencijalnih uspeha reprezentacije u budućnosti.

 

onda je gospodin™ kokeza pravi čovek da dovede reprezentaciju do uspeha!

Link to comment

Šuška se u krugovimaTM da se Vučić zainteresovao za fudbal, to jest potencijalnu PR eksploataciju nekih potencijalnih uspeha reprezentacije u budućnosti.

 

:lolol:

 

Pa carski. Baš je tu našao da traži PR ekspolataciju. Od naše fudbalske reprezentacije. 

Link to comment

aman, gde će kokeza na predsedničko mesto. ostaće u potpredsedničkoj fotelji, a za prvog čoveka™ će naći nekog udovičića koji ima želju za ulaganjem u nekretnine ili tako nešto. jeste, kokeza predsednik, pa to će fokus grupa da otkači za dva minuta.

Link to comment

aman, gde će kokeza na predsedničko mesto. ostaće u potpredsedničkoj fotelji, a za prvog čoveka™ će naći nekog udovičića koji ima želju za ulaganjem u nekretnine ili tako nešto. jeste, kokeza predsednik, pa to će fokus grupa da otkači za dva minuta.

 

-1

 

IMG-20150608-WA004-620x350.jpg

Link to comment

teško da će koki na predsedničko mesto, on je od toga i u zvezdi bežao, a i koji će mu moj.

 

čoveka ne privlače funkcije, već konkretne stvari :fantom:

 

Zanima ga samo džabe kafa

Link to comment

[quote name="Jozef K." post="3169238" timestamp="1438858899"

Ne znam kako je bolje kada su kod Džaje i Slaviše igrali Ninković, Lazović, Milijaš, Mrđa, Dauda, Džoni, doveden Petković, Rajković, na žalost preminuli Gogić...

 

Poslao tapatalk

manji dug, odblokiran racun, igraci koliko toliko placeni. Nije sve u igrackom kadru. Moja baba moze da dodje i do jaja pojaca tim i zaduzi nas novih 10 miliona.

 

Moj je dojam da klub danas ipak radi mnogo zdravije nego tada.

Link to comment

A kako je statutom odredjen izbor UO? Samo se predsednik bira izborima, a on jos nije podneo ostavku. To bi onda trebalo da znaci da predsednik prema statutu daje konacnu odluku o sastavu UO?

 

 

edit: aha, proverio. Skupstina odredjuje clanove UO, ili odobrava predsednikov predlog. Sto bi znacilo da svi ovi mogu da se vrate vec posle sledecih izbora.

Edited by casperbgd
Link to comment

Informer nam dovodi Vidica za trenera/igraca.

 

Ko lud je bez Zvezde

 

Ali tek nakon sto pobedonosno zavrsimo rat sa Hrvatima.

Link to comment

:lolol:

 

Pa carski. Baš je tu našao da traži PR ekspolataciju. Od naše fudbalske reprezentacije. 

 

Cenim da ga je zabolelo onih par clanak o Djitleru nakon uspeha u basketu pa je smisli okako da ga nadjebe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...