Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Otišao i ministar rudarstva i energetike iz Uprave.

Energetska kriza u Ljutice Bogdana u najavi...  :fantom:

 

Otvara se prostor za Gazprom da opet duplira sponzorstvo :fantom:

Link to comment

Zasto su ovi sad otisli? Mislim, daleko od toga da mi je zao, nego sta je bio razlog, to sto su im predstavnici tribine porucili da treba?

Link to comment

Zasto su ovi sad otisli? Mislim, daleko od toga da mi je zao, nego sta je bio razlog, to sto su im predstavnici tribine porucili da treba?

 

provlači se da je posle sednice UO, "na kojoj je bilo sve u redu", napravljen pritisak (ne navode od koga, ćokijevih huligana ili pičkoustog) 

Link to comment

 

Antić

 
„Део звездашке јавности почео је константно да врши притиске не сагледавајући целокупну слику и сводећи проблеме само на персоналне. У таквим условима постало је немогуће радити и зато сам одлучио да поднесем неопозиву оставку на место члана Управе клуба.“
 
Terzić
 
„Познавајући снагу навијача Управни одбор није хтео да се конфротира са њима и расписао је изборе. Навијачи се нису сложили и захтевали су одмах оставке. Стојим на услузи клубу да се не би блокирао његов рад и остаћу до избора новог руководства.“
 
Tončev
 
„С обзиром на актуелна дешавања и атмосферу која је створена око клуба, али и у самом ФК Црвена звезда, сматрам да је креиран притисак који онемогућава нормално функционисање клуба. Из тог разлога сам одучио да поднесем оставку на цланство у Управном одбору. На овај корак сам се одлучио јер не желим да учествујем у фарси која се ствара око нашег највецег и најтрофејнијег клуба.“
 
Radujko
 
„Радујко је у краткој изјави за Танјуг рекао да је оставку поднео услед атмосфере притисака којима се онемогућава нормално функционисање клуба.“
 
Ćulibrk
 
„Како због новонасталих околности и притисака не постоје минимални услови за нормално функционисање органа клуба, подносим неопозиву оставку на своје чланство у Управном одбору ФК Црвена звезда.“
 
Kokeza
 
„Зашто подносим оставку? Зато што други траже? Зато што Север или његов део то хоће? Или зато што је то добро организовано са неким другим члановима Управног одбора, како би се дочепали фотеља, или, да будем прецизан, јер тако мисле да могу додатно да зарађују на грбачи Звезде?“
 
Link to comment

Doveo ga je Vucic ko i sve ostale. Kokezi se u startu nije svidela ideja novog krokodila u njegovoj bari...

 

Zašto onda oba krokodila odlaze a ne samo jedan?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...