Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Što ti je to čudno? Jasno je da su Delije uz onog, koji još nije otišao, a kako izgleda i ne namerava.

 

Čudno je to što sem Dan Tane to niko do sada nije uradio.

Link to comment

Meni se cini da su oni posle UO bili u fazonu da ostaju ali im je onda verovatno vrhovni vodja naredio da se sklone.

 

Coki bi za pocetak barem mogao jasno da se izjasni da namerava da preuzme FK. Najgori scenario je teranje ovih bez plana sta dalje al su sanse za to 0.00001%

Edited by katamaran
Link to comment

Da li se zna kako je Zvezdan došao u Zvezdu? Koliko se sećam to je bilo posle titule i suspenzije. Napali su Džaju, a došao Terzić? Kom mozgu je sinula ideja da lik koji nema jedan kvalitet treba da vodi Zvezdu?

Možda klub preuzme džoni. On je jedini ušao u fajt sa mafijom.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Vec vidim kako ce vas tuziti za godinu dana za pare.

 

Kao i svi ostali članovi upravnih odbora, finansijeri i prijatelji kluba. svako ko je doneo neki novac u klub, zaveo je to kao pozajmicu. Nije lako nakarikati 50 miliona

 

Ćoki će to da svede na razumnih 2,5%

Link to comment

Doveo ga je Vucic ko i sve ostale. Kokezi se u startu nije svidela ideja novog krokodila u njegovoj bari..

 

Moja procena je da bas zbog Vucica nije smeo direktno da udari na Terzica nego je upotrebio Dzonijev akrostih. Ko deca kad ne smeju da se biju od roditelja pa uvate da se krisom sutiraju ispod stola.

Edited by katamaran
Link to comment

Терзић: Звезда је данас стабилан клуб са јасном стратегијом, имамо бољу будућност, стабилан извор прихода

 

:fantom:

Link to comment

Nije mi jasno šta se dogodilo u međuvremenu, kao što mi nije jasno zašto je legenda kluba Dragan Džajić morao da ode zbog nedobijanja licence, a ostao je potpredsednik zadužen za taj deo posla (Nebojša Čović prim. aut) i još ga sada mediji pominju kao budućeg predsednika Zvezde. Još jedna nelogičnost...", rekao je odlazeći generalni direktor.

 

:jerry:

Link to comment

Doveo ga je Vucic ko i sve ostale. Kokezi se u startu nije svidela ideja novog krokodila u njegovoj bari..

 

Moja procena je da bas zbog Vucica nije smeo direktno da udari na Terzica nego je upotrebio Dzonijev akrostih. Ko deca kad ne smeju da se biju od roditelja pa uvate da se krisom sutiraju ispod stola.

Znači Kokeza >>> od premijera :-)

Kako je moguće da neko bude fascinira Terzićem, uz to je premijer? Pa to je zaprepašćujuće.

Ne znam kako je bolje kada su kod Džaje i Slaviše igrali Ninković, Lazović, Milijaš, Mrđa, Dauda, Džoni, doveden Petković, Rajković, na žalost preminuli Gogić...

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Jos jedna sjajna vest. Samo da se ozvanici Coki i da krenemo u pohod.

Manje je vazno ko je koga postavio, ko je koga skinuo? Ne trazite neku logiku tamo gde je nema.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...