Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Шта он уопште игра? Изгледа да ни Посрбица не зна. :s_c:

 

Ne znam. Nisam ga gledao, sem onomad protiv nas na prijateljskoj. Znam samo da nam je potreban defanzivni vezista. Za napred u vezi su planirali valjda Plavšića. Potreban je neko čvrst ko kontroliše vezni red i da nije operisan od fudbala. Pošto je već Kovačević u nepovratnom mentalnom kanalu.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kako saznaje MOZZART Sport, trener Miodrag Božović danas je posetio kancelariju predsednika Svetozara Mijailovića i saopštio da će sigurno otići iz kluba ako uprava kluba bude podnela ostavke. On smatra da je njegova moralna obaveza da ode sa ljudima koji su ga doveli u klub.

 

Sednica UO je sutra u 19h,jos jedna u nisu istorijskih koja nista pametno nece doneti.

 

putuj igumane...

ima ko 'oće...

 

kosanovic(5).jpg

Link to comment

Kako saznaje MOZZART Sport, trener Miodrag Božović danas je posetio kancelariju predsednika Svetozara Mijailovića i saopštio da će sigurno otići iz kluba ako uprava kluba bude podnela ostavke. On smatra da je njegova moralna obaveza da ode sa ljudima koji su ga doveli u klub.

 

Sednica UO je sutra u 19h,jos jedna u nisu istorijskih koja nista pametno nece doneti.

 

samo napred, bar necemo obestecenje da placamo.

Link to comment

Nece ni on ni njegovi nikuda. Zato je Covicev covek i dao ostavku u UO.

 

Ima negde biografija tog Djurdjevica? Moguce da sam ga cak i poznavao pre 10-15 godina.

 

edit: nabio Stojketu rogove. Vidi se da je nas

 

http://www.telegraf.rs/jetset/789841-varala-ga-s-predsednikom-zvezde-ovo-je-decko-bojane-stojkovic-zbog-kojeg-se-razvodi-od-golmana-partizana

 

mogao bi da bude al verovatno nije isti lik.

Edited by katamaran
Link to comment

Na stranu skauting služba. Dolazili su i dobri igrači, ali su ovde ubijani u pojam, a posle Zvezde bi se oporavili i opet počinjali da igraju fudbal

 

Ova Zvezda generalno izvlači sve  najgore iz igrača

Link to comment

Bas sam pomislio da je idealna prilika da puste Grofa, a da ne moraju da plate  :lolol: . Kao da bi on ponudio ostavku da nije znao da ce biti odbijena.

Link to comment

 

sad cu da iskopam onaj skauting izvestaj...

 

edit:

 

igrac koji je u karijeri na sredini terena igrao gotovo sve. Ima izuzetno dobre fizicke predispocizicije, visok je xxxcm, sto mu daje na sredini prednost, ne samo u skoku nego jednostavno ima I brzinu za tu visinu I ponekad izgleda zaista dominantno. Takodje tehnicki veoma je pismen igrac, ima sjajan dribling, pa mu tako nije strano ni da nanize 3-4 igraca I posalje pas unapred. U xxx je igrao dosta ofanzivnije nego sad u xxx, pre svega je na to uticao nacin fudbala. Cak je igrao I na mestu ofanzivnog veznog, gde je imao nekoliko odlicnih izdanja u xxx, pre svega se isticao lucidnim dodavanjima. 

 

xxx je jedan klasan igrac, sposoban je da sam drzi sredinu terena. Igrac koji zaista igra dobro u oba pravca, cak je mozda bolji u ofanzivi, veoma lucidan, sa izrazitim osecajem za asistenciju. U toku meca sposoban da promeni i nekoliko pozicija i lako se prilagodjava. Fizicki dominantan, ima veoma dug korak,i zaista ga je tesko zaustaviti.

Trenutna ocena i preporuka: Na trzistu je redak tip ovakvih igraca, i zaista ukoliko postoji sansa da ga dovedemo, ovo je igrac koji bi nam nesumnjivo bio pojacanje, i to zaista veliko.

Dobro je, ovaj izgleda ne samo da moze da igra 1 na 3 nego i 1 na 4.

Link to comment

Vec sam pisao da sam takvog dojma. Deluje mi da se namerno zajebava da bi ga sto pre pustili da ode da leci ledja.

 

cak jei valjda i bila neka izjava kako mu je san da vodi Zvezdu al neki drugi put. A onda je Koki skocio avionom po njega i ostalo je istorija.

Edited by katamaran
Link to comment

Nece ni on ni njegovi nikuda. Zato je Covicev covek i dao ostavku u UO.

 

Ima negde biografija tog Djurdjevica? Moguce da sam ga cak i poznavao pre 10-15 godina.

 

edit: nabio Stojketu rogove. Vidi se da je nas

 

http://www.telegraf.rs/jetset/789841-varala-ga-s-predsednikom-zvezde-ovo-je-decko-bojane-stojkovic-zbog-kojeg-se-razvodi-od-golmana-partizana

 

mogao bi da bude al verovatno nije isti lik.

 

To je taj koji je dao ostavku u UO.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ma znam da je to taj al sam se nesto istripovao da nije slucajno jedan Branislav Djurdjevic kog sam svojevremeno poznavao. Ako nije romansirana biografija skoro sigurno nije taj moj :)

Edited by katamaran
Link to comment

kako Čovićev čovek, zar taj nije otišao iz KK kad je SNS to tražio

 

Gde je Anđus kad nam je najpotrebniji

Edited by levi
Link to comment

Ovaj dnevni list takođe piše da u slučaju da se Čovićvrati na Marakanu, na ostanak u klubu može da računa samo Stefan Pantović, dok bi njegova desna ruka bio Branislav Đurđević.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/ukoliko-sadasnja-uprava-ode-s-marakane-zvezdu-preuzima-nebojsa-covic/111992

 

Posle su valjda zajedno dosli na UO

 

 

Gde je Anđus kad nam je najpotrebniji

cvrkuce

 

https://twitter.com/dandjus

 

Napao je Zvezdu,sada kad izlazi iz nedaca,i kada je promasaj Kataija jedini razlog da nije prva na tabeli. Gde je bio prosle sezone ?

 

:isuse:

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...