Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Након вишечасовног заседања, огласио се председник ФК Црвена звезда, Светозар Мијаиловић, који је пренео закључке са седнице:

- На данашњој седници Управног одбора анализиран је почетак сезоне, игра и резултати. Сложили смо се у оцени да игра и резултати нису на ниову који то очекује Звездашка јавност, као и сам Управни одбор. Генерални директор Звездан Терзић и тренер Миодраг Божовић, понудили су оставке. Тај њихов морални чин је једногласно одбијен од стране Управног одбора, и закључено је да екипа поседује потенцијал да се бори за шампионску титулу. Сутра нас очекује наставак заседања, наставићемо разговоре у интересу Звезде, али, све иде у добром правцу - рекао је Светозар Мијаиловић.

 

све иде у добром правцу™  :fantom: 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Matematika je prosta-Terza und Kokeza bi da ostanu sto duze u uzmu sto vise para, a usput kupuju vreme u zelji da vide da li ce pomoci svemocni premijer. Covic bi vrlo rado prihvatio mesto sefa i u FK, ali da odu ovi i da on postavi svoj UO.
Grof je najmanji problem, obzirom da smo menjali pun kurac trenera und igraca, a da je rezultat uvek izostao zbog toga sto neko od gore diktira ko ce da igra (latest Parker sa svojim 150k ugovorom).

Link to comment

 

Quote

Javnost zanima da li će Nebojša Čović sesti u predsedničku fotelju u Ljutice Bogdana, na šta je on kratko je odgovorio: “Znate vi koga to treba da pitate” 

 

tole i vucic zajedno, to bi bio vrhunski sastanak. 

 

Pa na koga je Covic mislio, ? Najlogicnije mi je na Vucica (postavio javno i ove predhodne) ali opet , ne bi Coki smeo da proziva doticnog ...

Link to comment

Pa na koga je Covic mislio, ? Najlogicnije mi je na Vucica (postavio javno i ove predhodne) ali opet , ne bi Coki smeo da proziva doticnog ...

Nije ovo nikakva prozivka već iskazivanje respekta i podsećanje da su svi oni deo iste organizacije, u kojoj onaj na vrhu na kraju presuđuje u sukobima interesa njegovih kapetana. Totalni mafia style.

Link to comment

I ja cenim da je mislio na Vučića.

 

Današnji UO je doneo otkaz Parkeru i očigledno ugovor sa Donaldom. Mislim da Donald nije ono što nama treba u veznom redu, ali bez uživo gledanja ne bih da donosim prerane zaključke.

Link to comment

Za koliko li ce godina ovaj zombi od kluba da skuplja milostinju ne bi li obezbedili evropsku licencu, koja je blokirana Parkerovom tuzbom...

Link to comment

Nije ovo nikakva prozivka već iskazivanje respekta i podsećanje da su svi oni deo iste organizacije, u kojoj onaj na vrhu na kraju presuđuje u sukobima interesa njegovih kapetana. Totalni mafia style.

Kapiram organizaciju™, ali mi malo cudno, da kaze novinarima "Idite kod Vucica , pa saznajte ko ce biti (novi) predsednik"

Edited by Geo
Link to comment

Dimitrije i Heaviside uboli suštinu funkcionisanja Zvezde i preciznije Vučićeve Zvezde. Nema ovde nikakvih promena.

Posebno je besmisleno raspravljati o Donald Parker igračima kada je to samo posledica mafijaške strukture.

 

Poslao tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...