Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Одакле вам те информације, ја прегледах све портале, ништа не пише

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Na Mondu piše da je "legla lova". :unsure:

 

najavljeno odavno da će gazprom početkom meseca da pusti neke pare, ne znam da li redovnu tranšu ili se iskukalo još nešto

Link to comment

samo pomenusmo cokija i pjanu a grobari nestadose sa topica, kao da ih nikad nije ni bilo  :fantom:

 

Ne znam za ostalo groblje, al ja bih jako, jako voleo da Ćoki uzjaše i u FK.

Link to comment

samo pomenusmo cokija i pjanu a grobari nestadose sa topica, kao da ih nikad nije ni bilo  :fantom:

 

Pa ako je vest tačna ona će em po svojoj važnosti potisnuti sve druge rasprave na topiku em će eliminisati bilo kakvu potrebu da se o FKCZ više išta napiše.

Link to comment

Zasto? ako si ozbiljan

Zato što sam tako u mogućnosti.

 

Sad bez zezanja, vreme je za end game u srpskom fudbalu i Čović se tu idealno uklapa. Vreme je ili za potpuni kolaps ili za betoniranje ološ struktura sa obe strane brda kroz neko restrukturiranje klubova i na kraju privatizaciju. Ja se nadam kolapsu. Ne samo Zvezde, no svega.

Link to comment

Pa ako je vest tačna ona će em po svojoj važnosti potisnuti sve druge rasprave na topiku em će eliminisati bilo kakvu potrebu da se o FKCZ više išta napiše.

 

Pucajte ali ja zaista ne vidim razliku između Terze i Tončeva sa jedne i Čovića sa druge strane.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...