Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ih bre Rumpel, pa kao sto mi ocekujemo da sve bijemo na Cairu, tako i oni na svom RM stadionu... E sad ako im nesrecni Vukan opet bude glavni kreator, a lazni fudbaler Parker glavni spic, mogu da ti kazem i da imamo sanse ;)

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ih bre Rumpel, pa kao sto mi ocekujemo da sve bijemo na Cairu, tako i oni na svom RM stadionu... E sad ako im nesrecni Vukan opet bude glavni kreator, a lazni fudbaler Parker glavni spic, mogu da ti kazem i da imamo sanse ;)

Gresis, ima ovde poprilicno realnih diskutanata ...

Link to comment

Kolko god smo bili tragicni u proslom kolu sumnjam da mozete dalje od casnog poraza. Da u Nisu igramo sa trenutnom formom ne bih bio nimalo ubedjen u pobedu al rupa je rupa.

Link to comment

ma jok, bogdanovic je velikog srca i ako vidi da sami ne umemo ima on da kvari igru nislija

rutinska pobeda od 1:0 golom iz penala koji je napravio neko od bivsih nasih

Link to comment

Na RSB pisu da ce se uskoro znati o pojacanju. Ili famozni Pele (wtf? :unsure:  ) ili neki cm koji igra u oba pravca.

 

Ajde sto oni ne odustaju od Pelea al je i Blazina izjava bila u tom stilu posle vesti da je otisao u Pakos.

Link to comment

Bodove dajemo Rastu ne dajemo  :s_c:

 

ma jok, bogdanovic je velikog srca i ako vidi da sami ne umemo ima on da kvari igru nislija

rutinska pobeda od 1:0 golom iz penala koji je napravio neko od bivsih nasih

 

Sad, nije da je navijacki, al ovaj tvoj komentar mi tolko realno deluje, da tera stra u koske

Link to comment

Na RSB pisu da ce se uskoro znati o pojacanju. Ili famozni Pele (wtf? :unsure:  ) ili neki cm koji igra u oba pravca.

 

Ajde sto oni ne odustaju od Pelea al je i Blazina izjava bila u tom stilu posle vesti da je otisao u Pakos.

 

nije stigao telefaks da je ovaj prosleđen drugoj ekipi

Link to comment

Bogdanovic u svakom slucaju kvari igru - i domace i gostujuce ekipe :D

 

Imate srece sto Zemljanuhin ne igra, ne znate ga dovoljno, ali za nase uslove majstor fudbala..

Link to comment

Bogdanovic u svakom slucaju kvari igru - i domace i gostujuce ekipe :D

 

Imate srece sto Zemljanuhin ne igra, ne znate ga dovoljno, ali za nase uslove majstor fudbala..

 

Videli smo, kacili ste neke njegove klipove i golove koje je davao za Kirgiziju, ako ne gresim. I to Australiji, znaci ne tako naivan nivo. Odmah potpisujem da je veci majstor od svega sto Zvezda ima na sredini terena.

Link to comment

Dimitrije je u pravu potpuno, mogu da se ne slažu Posrbica, Adašević i Miloš koliko žele. Celokupna sadašnja situacija u Zvezdi je ukorenjena u dva mita - da je Zvezda najveći i najbolji srpski klub i da ima milionsku armiju navijača. Oni se koriste kao izgovor za održavanje trenutnog statusa kvo Zvezde, kao zone za neograničeno muljanje, u kojoj ne važe nikakva pravila i niko nije ni za šta odgovoran. Pri ovome su sportski rezultati suštinski potpuno nebitni, ali njihov privid mora biti održan (najviše primenom političkih i kriminalnih metoda) kako prvi mit ne bi pao u vodu. Odlaskom na stadion se samo pothranjuje ovaj drugi mit, o milionskoj armiji navijača, i time se praktično daje saglasnost za beskonačno održavanje statusa kvo u kojem Zvezda grca i tone sve niže, dok razni mufljuzi i mafijaši izvlače pare na veliko.

 

Da sumiram - odlazak na Marakanu nije nikakvo davanje podrške Zvezdi u teškim trenucima, to je obično samozavaravanje. Odlazak na Marakanu sada je davanje podrške neograničenom zadržavanju statusa kvo, lopovskim upravama, pokvarenim političarima, krimosima sa šipke i svima onima koji čine milje današnje Zvezde, a u konačnici i propasti same Zvezde. Zvezda mora da ozdravi i da se oporavi, a ne da se nekim patetičnim pričicama o momcima koji prolivaju znoj u svetom dresu daje alibi lopovima i kriminalcima koji su je doveli do samog dna, i kupuje sopstvena čista savest. Zvezda mora da se resetuje, odbaci sopstvene mitove i krene od nule, ako misli da ponovo bude veliki klub, kao nekada. Ja zaista ne želim da slušam priče o svetom dresu, istoriji i podršci u teškim trenucima koji traju decenijama, samo nam Nebeska Srbija tu fali.  Želim da gledam Zvezdu kako igra kao Vojvodina juče u Torinu, kako melje protivnike, kako se ravnopravno nosi sa Bundes i Premier ligašima, a ne Zvezdu koja gubi obe utakmice u prvom pretkolu od tajkunskog kazahstanskog kluba, a onda traži alibije.

Link to comment

nije stigao telefaks da je ovaj prosleđen drugoj ekipi

Telegraf pise da se nije pojavio na treningu Pasosa jer navodno jos nije odlucio gde ce dalje. Od ovih me i ne bi iznenadilo lupetanje al i po Blazinoj izjavi to nije gotova prica.

 

http://www.telegraf.rs/sport/1682215-zvezda-jos-uvek-nije-izgubila-trku-za-pelea

 

http://www.telegraf.rs/sport/1684327-pele-ipak-stize-u-zvezdu

 

ovi opet kazu da nije tacno da je vec u Beogradu...

 

edit: od pt vesti samo one od pre 4 dana da je pozajmljen Pacosu. U svakom slucaju mi je cudna ta prica jer po svemu sudeci ozbiljno racunaju na njega za buducnost a ovamo ga zajme uz mogucnost otkupa.

Edited by katamaran
Link to comment

Pozdrav ekipi sa teme. Trener Rastavac na KZS juce u Nisu najavio dolazak po bodove. Izgleda nije pratio kakav docek pripremate Nislijama. Mi oslabljeni neigranjem jednog od najboljih u nasim redovima, Zemljanuhinom, ali pojacani nekolicinom vasih bivsih. Po vama, pored fudbalskog spektakla koji se najavljuje, bar na tribinama, sta je realno ocekivati veceras ? Hvala.

Ne znam sta da ti kazem, prateci zvezdu decenijama unazad jedino nisam video kometu koja pada na teren. Tako da sve sem toga mozete ocekivati na stadionu RM, poznatijem kao Marakana...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...