Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

ti bas nemaš pojima o čemu pričaš , jel da?

 

prošle godine je vosa igrala dve tekme. pukla 3-0 od Trencina i posle dobila 2-0 kod kuće.

 

Izgubila 4:0, kod kuce dobila 3:0 a on je verovatno mislio na pretproslu sezonu kad je razvaljena Bursa u gostima 3:0

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Vrlo prosto, ili poslušate Dimitrija ili mene.

 

Odlaskom na stadion, niko ne daje podršku upravi što se da lako zaključiti kada se dođe na bilo koji meč. Dolaskom na meč dajete podršku Zvezdi.

Link to comment

Zvezda nije metafizicki pojam nego klub kojim rukovode ljudi.  Klub je odraz ljudi koji su u njemu a sacinjavaju ga prilocno los seniorski tim i olos i sljam koji sedi u upravi.  Kada se na to pridodaju Delije i politicki etablisment koji odrzava klub u zivotu iako je trebalo vec poodavno da ode na dobos, nema tu sta da se podrzava.  Pre bi trebalo kloniti se.

Link to comment

Ne bih da nastavljam raspravu, jer nema potrebe usklađivati stavove koji se ne mogu uskladiti. Pogotovo mi ne pada na pamet da diskutujem sa nekime kome je dosadno, pa bi i za crno rekao da je belo, čisto da ima šta da kaže.

 

Prijatno!

Link to comment

Vrlo prosto, ili poslušate Dimitrija ili mene.

 

Odlaskom na stadion, niko ne daje podršku upravi što se da lako zaključiti kada se dođe na bilo koji meč. Dolaskom na meč dajete podršku Zvezdi.

Димитрија да убедиш у нешто? :lolol:  Ономад је хвалио како је Гроф указао™ новинарима, а то наравно није била подршка управи. :fantom:

Link to comment

Ja bih se, posle mnogo godina prepiranja i jos mnogo toga sa Dimitrijem, ipak slozio sa njim ovog puta. Velikom posetom im se (mufljuzima) samo daje podstrek, jer ako i kojim slucajem nanizaju par dobrih rezultata to ce upravi dati zaklon i opravdanje, a tek kukanje a la debeli iz kkp da ne pominjem.

Link to comment

Znaju to oni iz uprave, pa zato i otvaraju kapije stadiona, jer su svesni da je poseta na Zvezdinim utakmicama u poslednjoj sezoni drasticno opala (jer onu baljezgariju od fudbala koju igra Zvezda malo ko danas hoce da plati da bi gledao).  Znaju i to da sto je manje publike na stadionu, da ce biti sve manje onih koji se zanimaju za Terzicev rat sa Karadzicem i FSS i onih koji ce da veruju u price o smanjenju duga, ovogodisnjoj tituli i dogodisnjem napadu na LS.  Otvarace oni kapije stadiona jos mnogo puta, dovodice nove igrace egzoticnih imena, "zvucna" trenerska imena, ali nista se u Zvezdi promeniti nece.  Nece biti uspeha, dobrih igara, velikih evropskih utakmica.  Bice neuspeha, skandala, saopstenja, smena trenera, svadja, i dugova.  Jer Zvezda je klub ciji su temelji truli i ciji je odnos prema fudbalskom sportu nezdrav.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Znaju to oni iz uprave, pa zato i otvaraju kapije stadiona, jer su svesni da je poseta na Zvezdinim utakmicama u poslednjoj sezoni drasticno opala (jer onu baljezgariju od fudbala koju igra Zvezda malo ko danas hoce da plati da bi gledao).  Znaju i to da sto je manje publike na stadionu, da ce biti sve manje onih koji se zanimaju za Terzicev rat sa Karadzicem i FSS i onih koji ce da veruju u price o smanjenju duga, ovogodisnjoj tituli i dogodisnjem napadu na LS.  Otvarace oni kapije stadiona jos mnogo puta, dovodice nove igrace egzoticnih imena, "zvucna" trenerska imena, ali nista se u Zvezdi promeniti nece.  Nece biti uspeha, dobrih igara, velikih evropskih utakmica.  Bice neuspeha, skandala, saopstenja, smena trenera, svadja, i dugova.  Jer Zvezda je klub ciji su temelji truli i ciji je odnos prema fudbalskom sportu nezdrav.

Сепука™. :fantom:

Оно што мени није јасно чему све то. Црвене чарапе, Келти, оне варалице што се Патриотама зову, па чак и Револуционари. Довољно да човеку душа буде пуна.

Link to comment

ti bas nemaš pojima o čemu pričaš , jel da?

 

prošle godine je vosa igrala dve tekme. pukla 3-0 od Trencina i posle dobila 2-0 kod kuće.

Pogresio sam sezonu...

Izgubila 4:0, kod kuce dobila 3:0 a on je verovatno mislio na pretproslu sezonu kad je razvaljena Bursa u gostima 3:0

Bas to, sezona kad su igrali protiv Burse...
Link to comment

Vrlo prosto, ili poslušate Dimitrija ili mene.

 

Odlaskom na stadion, niko ne daje podršku upravi što se da lako zaključiti kada se dođe na bilo koji meč. Dolaskom na meč dajete podršku Zvezdi.

Bas tako. Najlakse je oterati sve u PM i odustati. Rezultati su losi, igra takodje, Uprava lopovska, Sever je sekta... kad budem zbog nekog njih isao na utakmice, prestacu da pratim Zvezdu. Izgovor je lako naci da se ne ode, a klub treba podrzati i kad mu ne ide.

 

Ima klubova kod nas koji igraju Evropu,pobedjuju sa 5-6 razlike, pa im napune te 10% stadiona. Znaci nije sve u Upravi, igri, rezultatima, huliganima... ima nesto i u podrsci klubu kao takvom

 

 

P.S.Izvinjavam se na dva vezana posta

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja bih se, posle mnogo godina prepiranja i jos mnogo toga sa Dimitrijem, ipak slozio sa njim ovog puta. Velikom posetom im se (mufljuzima) samo daje podstrek, jer ako i kojim slucajem nanizaju par dobrih rezultata to ce upravi dati zaklon i opravdanje, a tek kukanje a la debeli iz kkp da ne pominjem.

 

Dragance ti kao da nisi gledao Zvezdu svih ovih godina pa ne znas da su sve nase uprave lopovske i pune raznih indijanaca. Velikom posetom ne dobijaju nista kao sto ni malo posetom ne gube nista, sem da se neko duva u javnosti da je imao veliku posetu i nervira Dimitrija. Niti ce oni da odu zbog male posete, niti ce neko da ih zadrzi zbog velike. To je bitan faktor za opstanak uprave taman koliko i sta Toza doruckuje. 

 

Uvek sam bio fasciniram bojkotom kao nacinom "borbe" za pravu stvar. Kao kad imas karijes na petici gore desno, a ti preventivno povadis ceo gornji red zuba... Kome i kako ces nauditi bojkotom i na koji nacin ce to doprineti promeni bilo cega cime si nezadovoljan?

 

Kako god bilo, mogu da ti kazem da je i danas, kao i pre 20 godina, lepo provesti jedno popodne/vece na stadionu Crvene zvezde, bez obzira sto ni kvalitet fudbala nije kao sto je nekad bio, ni sto razni neki sumnjivi tipovi sede u lozi. Na kraju balade tu je stolica na kojoj sedis, tu je fudbalski teren i tu su momci koji nose dresove koji su ti dragi. Simple as that. Pa ko voli, dodje, ko ne voli, radi nesto drugo. Ne razumem samo Dimitrija koji se toliko gnusa Zvezde (danasnje) a i dalje neumorno prati i komentarise (evo sad i na bojkot poziva). Mene da toliko nesto nervira i gusi, davno bih ga precrtao sa teme svojih intresovanja. 

Link to comment

Pozdrav ekipi sa teme. Trener Rastavac na KZS juce u Nisu najavio dolazak po bodove. Izgleda nije pratio kakav docek pripremate Nislijama. Mi oslabljeni neigranjem jednog od najboljih u nasim redovima, Zemljanuhinom, ali pojacani nekolicinom vasih bivsih. Po vama, pored fudbalskog spektakla koji se najavljuje, bar na tribinama, sta je realno ocekivati veceras ? Hvala.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...