Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Gledaju li Bozovic i zvezdaska kamarila kako igraju Partizan i Vojvodina u Evropi? 

 

 

Zato da uci od boljih.  I zato sto postavljaju repere kojima danas Zvezda ne moze ni da se priblizi. 

Не иде ово заједно.

Link to comment

Vosa je pokazala da je fuddbal timska igra i svaka im cast, a to sa Zvezdom nema mnogo veze.

 

Mi nemamo ni tim ni pojedince koji mogu da sacinjavaju kvalitetan tim. Mi imamo gomilu povredjenih i nespremnih igraca, vise dunstera nego na poljancetu ispred zgrade. Od sadasnjih igraca treba pronaci pravih 15-16 igraca koji ce odigrati veci deo sezone, ovi sto su igrali prve 4 utakmice, nije ono najbolje sto sadasnja Zvezda ima.

Trener to sve treba da uklopi u pristojan tim koji ce igrati pristojno, za pocetak.

 

Vojvodini svaka cast, ubedljivo su najbolji nas predstavnik u Evropi i ove i prosle godine. Nadam se da ce imati srece u zrebu i otici u LE, zasluzili su!

Link to comment

Tako je, dajte prvo grofu 6 meseci da sklopi kockice pa onda da pričamo. Kad ode na leto isto tako i njegovom nasledniku...ne kaže se džabe zvezdino proleće :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Vosa je pokazala da je fuddbal timska igra i svaka im cast, a to sa Zvezdom nema mnogo veze.

 

Mi nemamo ni tim ni pojedince koji mogu da sacinjavaju kvalitetan tim. Mi imamo gomilu povredjenih i nespremnih igraca, vise dunstera nego na poljancetu ispred zgrade. Od sadasnjih igraca treba pronaci pravih 15-16 igraca koji ce odigrati veci deo sezone, ovi sto su igrali prve 4 utakmice, nije ono najbolje sto sadasnja Zvezda ima.

Trener to sve treba da uklopi u pristojan tim koji ce igrati pristojno, za pocetak.

 

Vojvodini svaka cast, ubedljivo su najbolji nas predstavnik u Evropi i ove i prosle godine. Nadam se da ce imati srece u zrebu i otici u LE, zasluzili su!

 

 

Errrm a sto prosle godine?

Link to comment

Bio sam ubeđen da će neko naš dotrčati™ da nam ukaže da trebamo da budemo Vojvodina, doduše samo ona iz Evrope, jer mogu da zamislim šta bi se desilo da u prva dva kola odigramo kući 0-4 protiv Čukaričkog i 2-2 u Surdulici.

 

Elem, svaka čast Vojvodini, sjajan meč, skoro svaku grešku protivnika su kaznili, samo ne vidim kakve to ima veze sa FKCZ.

Link to comment

Voša srećom nema mnogo veze sa zvezdom, ali valja se isprdati malo na ona kukanja o strašnom žrebu koji nam sudba udeli i neviđenom budžetu 1 kairata

Link to comment

Errrm a sto prosle godine?

Igrom, ne rezultatom. Parizan je usao u plejof LE, ali je Vosa odigrala mnogo bolje svoje utakmice nego Partizan.

Edited by Milosh76
Link to comment

Voša srećom nema mnogo veze sa zvezdom, ali valja se isprdati malo na ona kukanja o strašnom žrebu koji nam sudba udeli i neviđenom budžetu 1 kairata

 

Iskren da budem, Sampdoria je ovom meču pristupila lošije od Zvezde protiv Kairata, što ne umanjuje uspeh Vojvodine.

 

---

 

Danas igra Zvezda, tačnije za 20h, prvu domaću SL utakmicu u sezoni, ulaz je slobodan. Ne bi bilo loše da svi koji su u mogućnosti svrate da pogledaju meč i eventualno pruže podršku. Neće pasti kruna sa glave.

Link to comment

Ja se nadam da poseta bude fijasko. Poslednje uporiste kluba je to sto imaju posetu znatno vecu od ostatka lige. Nicim tu popularnost ne zasluzuju, ni rezultatima, ni odnosom prema javnosti, ni onim sto radi uprava. Neodlazak na utakmicu bila bi samo potvrda onoga sto vecina ovde pise o Zvezdi.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Igrom, ne rezultatom. Parizan je usao u plejof LE, ali je Vosa odigrala mnogo bolje svoje utakmice nego Partizan.

 

ti bas nemaš pojima o čemu pričaš , jel da?

 

prošle godine je vosa igrala dve tekme. pukla 3-0 od Trencina i posle dobila 2-0 kod kuće.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...