Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Svi stranci su trenerali, što bi značilo da se oporavio.

 

Ne mislim da nam trebaju pojačanja u špicu. Nama je potreban defanzivni vezista i jedan ofanzivni, eventualno.

 

Inače, solidno talentovani špic iz generacije 97', Rangelov je napustio klub i otišao u Olympiakos. Menadžer mu je Kežman. Makar sam tako pričitao.

Ako je Orlando sredio koleno, onda su alternative u spicu Parker i Vieira, a nijedan nije klasican spic.

Sta ce nam ofanzicni vezni kad imamo Kataia, Matosa i cak Vieira moze to da okrije ili Avramovski kad ga OFK vrati u januaru?

 

Da li je neko obratio paznju na Zivkovica koji je u Spartaku?

Link to comment

:isuse:

Sto bi mu oni bili reper!?

 

Recimo zato sto prica o politici i struci kluba, a ovi su sve i svja u istom ( zadnje tri godine)

Edited by Geo
Link to comment

Milose, igramo sa 1 spicem, a to mesto nam pokrivaju jovic, vieira, orlandic i parker iako ovog poslednjeg pokusavamo da zavalimo. Ro ne da je dovoljno nego i previse. Na krilnim pozucijama imamo vereda, gavrica, a mogu i svi napadaci sem orlandica, a moze i katai. Po meni je katai trenutno slaba karika jer je u losoj formi, pa bi ovo sto kaze posrbica bilo nakrealnije. Mada ako mene pitas nama je dovoljan taj zadnji vezni, dok bi preostala 2 mesta trebalo da popunjavaju grujic, ristic, savicevic i katai.

Link to comment

Ako je Orlando sredio koleno, onda su alternative u spicu Parker i Vieira, a nijedan nije klasican spic.

Sta ce nam ofanzicni vezni kad imamo Kataia, Matosa i cak Vieira moze to da okrije ili Avramovski kad ga OFK vrati u januaru?

 

Da li je neko obratio paznju na Zivkovica koji je u Spartaku?

 

Alternative (čuj alternative, primarne opcije) u špicu su Jović i Vieira, a i Parker dok ne ode (ako ode). Na jedno mesto ovo je i prevelika konkurencija.

 

Matos će igrati krilo, ne veznog fudbalera, kao što je i do sada radio na treninzima. Vieira je klasičan napadač koji može da odigra po strani, teže iza špiceva kao organizator igre. Daleko od toga da Katai je loš fudbaler, ali Zvezda nema adekvatnu zamenu za njegovu poziciju. Ne smatram da nam je potreban Ivanić, ali Plavšić bi nam lepo došao.

 

Živković je ušao sa klupe u jednom od dva meča Spartaka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...