Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Gledao sam Niš protiv OFK. Gumenige™, Brigel™ i Trifunović. Nije igrao buckasti Blažić, ali je zato bio na terenu bivši omladinac Đuričković, koji je i dao gol iz penala. Spektakl u najavi!

Link to comment

Gledao sam Niš protiv OFK. Gumenige™, Brigel™ i Trifunović. Nije igrao buckasti Blažić, ali je zato bio na terenu bivši omladinac Đuričković, koji je i dao gol iz penala. Spektakl u najavi!

 

Daj ne jebi me da svi ovi majstori fudbala igraju tamo!?  :o

 

:pera:

Link to comment

"Zoran Filipović :puke:  je u vreme kada je vodio klub s Marakane dao šansu klincima, igrački afirmisao :isuse:  :lolol: Vidića, Žigića, Kovačevića...

 

"Klub mora da ima jasnu strategiju kada je o deci reč. Ako je politika Zvezde da se živi od prodaje dece, onda u njih mora da se investira i oni moraju da igraju. U svoje vreme priključio sam 12 klinaca u Zvezdu. Šestoricu sam doveo iz podmlatka Bastu, Jankovića, Stojkovića, Lukovića, Mrđu i Perovića. Imao sam Vidića, a od Kovačevića i Žigića napravio reprezentativce :puke: . Nažalost, izgubio sam Kup i titulu :0.6: , navijači su bili nezadovoljni i otišao sam. Sledeće godine ti momci su eksplodirali, doneli duplu krunu i klubu kapital od 50 miliona evra :0.6: . Neko drugi je pokupio hvalospeve", rekao je Zoran Filipović i dodao:

"Stranac mora da pravi razliku. Ako nisu bolji od naše dece, nisu nam potrebni. Ne doprinose bilo čemu. Zato je po meni bolje da guramo našu decu, bez obzira na rizik."
 
Moralna gromada...
Link to comment

Lalatovic pre Lalatovica

 

Sutra definitivno na Areni :(

 

Obzirom da nema nista od Prve ove sezone moracu da eksperimentisem sa povezivanjem kompa na tv.

Link to comment
Link to comment

Znaci ostadosmo samo sa Jovicem u napadu :isuse: Trebace nam 2 napadaca i zadnji vezni, mada ne sumnjam da ce dovesti ofanzivnog veznog i levog stopera

Link to comment

Znaci ostadosmo samo sa Jovicem u napadu :isuse: Trebace nam 2 napadaca i zadnji vezni, mada ne sumnjam da ce dovesti ofanzivnog veznog i levog stopera

Sta je sa portugalcem, ima li nekih vesti o njemu?

Link to comment

Svi stranci su trenerali, što bi značilo da se oporavio.

 

Ne mislim da nam trebaju pojačanja u špicu. Nama je potreban defanzivni vezista i jedan ofanzivni, eventualno.

 

Inače, solidno talentovani špic iz generacije 97', Rangelov je napustio klub i otišao u Olympiakos. Menadžer mu je Kežman. Makar sam tako pričitao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...