Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ma sve i da pustaju Partizan (sto je nebulozno, jer su teska kanta od tima),blam je da se zalis sto i ti nemas takav tretman od indijanaca ...

 

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Zvezdi i da pustaju nije sigurno da bi pobedila.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Tek sam sada provalio da u Belgiji rade čak tri bivše Zvezdina trenera. Muslin, Janković i Janevski.

А и Хендрикс је радио доскора

Link to comment

Nikada nisam voleo belgijsku ligu i smatrao da je malko precenjena. Nekako su mi uvek delovali kao loša kopija Holandije. Poboljšavaju se zadnjih godina, ali i dalje nisam impresioniran.

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/276500/Kako-ce-Zvezda-potrositi-dodatni-milion-od-Gasproma-Skola-dobija-250000-evra

 

Jedina "opasnost" bi moglo da bude trošenje tog novca na nove igrače usled nezadovoljstva postojećim igračkim kadrom.
Link to comment

Englezi dovode igrače iz Bel zato što su talentovani, međutim meni se njihov fudbal nikako ne dopada. Puna im je liga nekih filijala, pokušavaju da budu Holandija, timovi su antipatični.

Link to comment

Kada sam već kod Belgijanaca, Brugge je pozajmio od Porta Sinana Bolata (ex golman Standarda i Galatasaraya) uz pravo otkupa.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Puna im je liga nekih filijala, pokušavaju da budu Holandija, timovi su antipatični.

Па сад, Валонци би вјероватно радије покушавали да буду Француска :D

Link to comment

Па сад, Валонци би вјероватно радије покушавали да буду Француска :D

U Liège-u vise slave 14. Jul nego 21. Jul :D

Link to comment

"Meni je savest čista. Potpredsednik Zvezde (Slaviša Kokeza) zadužen je za regularnost, a ako opet javnosti to ne odgovara, džabe smo krečili", izjavio je Karadžić na koktelu u FSS.

 

 

Tole ziveli!

Link to comment

Opasno je počelo da se smara sa tom izjavom Ibanjeza, jos je lik i objasnio šta pod tim misli - ne da će svakoga nakantati petardom, već da u svaku utakmicu ulazi sa željom da odigra maksimalno, ako moze gol više, želi taj gol... što je potpuna retkost u mentalitetu naših sportista, naročito fudbalera. To što mi nemamo kvaliteta za tako nešto od te izjave i pravi sprdnju.

Rijetkost rece?

 

Ибањез: Металац је сигурно неко премирао!

Uglavnom volim Argentinske igrace jer igraju srcano. Ovaj je samo saban.

Link to comment

Rijetkost rece?

 

 

Uglavnom volim Argentinske igrace jer igraju srcano. Ovaj je samo saban.

Jeste retkost zato što sam odgledao milion utakmica gde naši npr na dva postignuta gola potpuno staju sa igrom u 70. minutu... Čuvaju najopasniji rezultat ili sta vec. (samo ne pominji OFK [emoji4] )

 

A to da je šaban, postoji velika mogućnost da si u pravu... mada cu staviti još uvek ogradu u vezi sa tim, jer i sam znaš kakvi ljudi ga okružuju, gle izjave portparola i članova uprave ovih dana, mozda misli da zaista to i jeste istina, ko zna sta im sve pričaju ovi retardi što vode klub.

 

Ali dovoljna mi je bila utakmica, dve da vidim da je srcaniji od govoto svih naših na terenu i da grize konstantno.

Link to comment

Brugge kao sinoć napisah, odustao od Rajkovića zbog previske cene. Sada pišu o određenom engleskom timu i Ajaxu. Ignjovski nas je menje-više odjavio rekavši da ima mesto u Eintracht-u; Pele potpisao za tim u Portugalu; Zdjelar je izgleda zaradio mesto u prvom timu Olympiakosa; Cimirot za sada skup.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...