Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Da sam ja Katai - samo bih pijan i drogiran mogao da igram sa ovakvim saigračima ...

Bas tako i on igra. Ko da je pijan i drogiran. Cak i oni igraci koji znaju lopte su totalno van forme al kad na to dodas jos i Cvetkovica, Vukana, Kovacevica i Parkericu kao usamljenog napadaca...

 

Horor film u reziji laznog grofa

Edited by katamaran
Link to comment

a regularan.najgora kombinacija

Druže bradilko imaš li kakvih teorija zašto nam tvorzara nije ovo završio?

 

To mu je jedini poso :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Sta bi?  Opet corak?  Vidim da je Luka Jovic od "malog Jovica" dobio status "glup k'o 3 kurca" (sto je svojevrsno dostignuce za ovaj forum uzimajuci u obzir opus konceptualnog Milosa).  "Male" Rileta i Gruju u koje ste se do skoro kleli vise i ne pominjete. Njih dvojhca ce verovatno da zarade Jovicev status samo je pitanje da li ce brojka da bude 1, 2 , 3 ili nesto vise.  Jovanovic je od talentovanog stopera za koga ste tvrdili da za razliku od ostalih cepanica ima znanje da iznese loptu i organizuje napad (kao nekada Bunja i Noske) prekomandovan u perpetualnu kiksaru.  "Mali Savicevic" je od talenta zapostavljanog od strane dunester-trenera (Dostana, Jankovic) uz Tenka postao najomrzeniji Zvezdin igrac, s dobrim izgledima da ovog drugog presisa.  Izjalovise vam se nade za ovu sezonu.....  Novo rociste sledece sezone.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Druže bradilko imaš li kakvih teorija zašto nam tvorzara nije ovo završio?

 

To mu je jedini poso :(

Zato sto ovi znaju za jadac pa zakljucali svlacionicu na poluvremenu :D

Link to comment

Cuvali su se za Zvezdu, zato je bio kiks proslog vikenda. E da su makar 2 minuta odigrali visok presing, kao danas, mozda ne bi primili 4 gola.

 

Istorija se ponavlja, a dezurne babe preobucene u muske nickove, uzivaju u svojim vlaznim snovima skrivajuci se iza svog visedecenijskog Zvezdastva!

Link to comment

Cini mi se da Answer svojevremeno rece da se ovaj ponasa ko da hoce sto brzu pedalu. Naterao ga Vucic da nas preuzme a on gleda sto pre da dobije otkaz pa da ode da leci ledja.

 

Nemoguce da je bas ovolika dijabola.

Link to comment

Dobro, lažni grof kroz zajebanciju provuče i neku Njegoševu

 

 istina je da se tim i igra prave godinama. Zato je bitan kontinuitet a ne da svake godine kreće od 0. Bilo bolje da je ostao Slaviša, bilo bi bolje da je ostao Lalatović...

Link to comment

Cini mi se da Answer svojevremeno rece da se ovaj ponasa ko da hoce sto brzu pedalu. Naterao ga Vucic da nas preuzme a on gleda sto pre da dobije otkaz pa da ode da leci ledja.

 

Nemoguce da je bas ovolika dijabola.

Kako ga je to Vucic naterao?  Bozovic nije drzavljanin Srbije, niti mu porodica zivi u Srbiji.  Ili ste vi toliko napunili gace od Vucica da mislite da je svemocan?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...