Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

da, smrad.

+1

 

ne znam cemu zagadjivanje ovog humanog topika pominjanjem takvih likova.

Edited by katamaran
Link to comment

Alal vera Bozovicu, ne zbog fudbala, nego zbog ocene srpske stampe.  Mirno i stalozeno im je sasuo u lice ono sto drugi ne umeju bez psovki i padanja u vatru.  Umeju to Crnogorci mnogo bolje od nas.

Link to comment

Alal vera Bozovicu, ne zbog fudbala, nego zbog ocene srpske stampe.  Mirno i stalozeno im je sasuo u lice ono sto drugi ne umeju bez psovki i padanja u vatru.  Umeju to Crnogorci mnogo bolje od nas.

 

Očitao im je lekciju kao niko do sada. Ako bi zaigrali na istom nivou, ne bi bilo loše.

Link to comment

....

Imam utisak da se Vukana ovaj put nećemo lako osloboditi.

Neka Vukan pocne da igra dobro, a neke naznake je pokazao u "namestaljki". Onda nece imati potrebe da ga se oslobode.

Link to comment

Alal vera Bozovicu, ne zbog fudbala, nego zbog ocene srpske stampe.  Mirno i stalozeno im je sasuo u lice ono sto drugi ne umeju bez psovki i padanja u vatru.  Umeju to Crnogorci mnogo bolje od nas.

 

Pa jeste, Crnogorci su poznati po pitomom temperamentu. :lolol:

Link to comment

Grof sta god i kako god da uradi sa Zvezdom vredelo je videti ga na klupi samo za ovoliko koliko je ovoj "novinarskoj" bagri objasnio ko su i sta su.

Link to comment

Alal vera Bozovicu, ne zbog fudbala, nego zbog ocene srpske stampe. Mirno i stalozeno im je sasuo u lice ono sto drugi ne umeju bez psovki i padanja u vatru. Umeju to Crnogorci mnogo bolje od nas.

Posebno mi se dojmi ovaj deo kad kaze "bili ste vi svedoci svega i svacega ovih godina pa niste bili tako hrabri"

 

Takodje vise nego tacno je i ono, u kontekstu srozavanja CZ, da su glavni pljuvatori polse OFKe bili bivsi igraci i treneri Zvezde i tu lepo kaze da "komsije to nikada ne rade"- ja to godinama ovde pisem, oni su kao sekta, drze se zajedno uvek.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

E vala dobro im je rekao. Nije da imam neko veliko povjerenje u to da ce napraviti veliki posao sa Zvezdom ove godine, ali neka je neke od tih idiota isprozivao. 

Link to comment

"Вероватно највеће појачање у летњем прелазном року, Хуго Вијеира, неће наступити у недељу на мечу против Металца, пошто је отпутовао у домовину како би се консултовао са тамошњим доктором.

 

Он је, наиме, повредио чашицу колена на мечу против ОФК Београда, у току прошле недеље је задужио и штаке, а иако је изгледало да може бити спреман за меч у Горњем Милановцу, то ипак неће бити случај. Најважније је да се испостави како повреда није озбиљније природе, а Вијеираће потражити мишљење доктора у ког има пуно поверење."

 

Putuj igumane... :fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...