Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

U Milanovcu se igra u nedelju od 19h, prenosi retardirana Arena5 :isuse: , a sudi nam Vlado Glodjovic.

 

Valjda ce biti neki YT strim koji ce moci da se normalno prati. Onaj prosle nedelje je bio sasvim ok.

Link to comment

Bio je bolji,  kažu sami da su popravili kvalitet. Ne znam da li samo za tu utakmicu

 

 

Fifa magazin ove nedelje u Zvezdi, prilog o Rajkoviću, govore još Vukašin i neko od pomoćnih trenera. Arena 1 23.30.

Edited by levi
Link to comment

Prosek od dva primljena gola opominje, Blažo  je shvatio da novi štoper treba da bude brz. Čovek se uči dok je živ
 

 

prelazni rok na stadionu “Rajko Mitić” još nije okončan jer se klub bacio u potragu za novim centralnim defanzivcem. - Jasno je da potencijalno pojačanje mora da ima brzinu i to je dodatni veliki problem u izboru. Videćemo da čitav prose ubrzamo u narednih nekoliko dana – kazao je Raosavljević

 

 

http://fudbal.hotsport.rs/2015/07/24/nista-od-odlaska-zvezda-ne-moze-da-utopi-parkera-igrac-ne-zeli-manju-platu-stize-novi-stoper/

Link to comment

... a sudi nam Vlado Glodjovic.

 

 

 

 

Vlado Glođović (37), srpski sudija sa znakom FIFA, uskoro će postati novi svetski rekorder, odnosno, arbitar koji je najbrže dosudio jedanaesterac u istoriji fudbala!

A glavni „krivac“ za to je zvezdaš Filip Kasalica, reprezentativac Crne Gore, koga je već u desetoj sekundi prijateljskog meča s Ganom u Podgorici u sredu uveče (1:0) u šesnaestercu oborio štoper afričke selekcije Dejvid Adi.

 

 

rolleyes.gif

Link to comment

Vezista Aleksandar Kovačević je na izlaznim vratima.

- Vode se razgovori sa ekipama iz Turske, a neki načelan plan je da u naredna dva do tri dana posao uspešno privede realizaciji.

Kao zamena se pominje zlatni „orlić” Saša Zdjelar.

- Doveli bi ga odmah da nasledi Kovačevića, ali konačnu odluku donosi trener Olimpijakosa da li postoji mogućnost da ga pozajmimo. Treba da se poklopi nekoliko stavri mada ima vremena do kraja prelaznog roka.

Nisu dignute ruke ni od talentovanog Srđana Plavšića.

- Procena je da ovaj momak treba da se angažuje i da ima potencijal, a sada je na Spartaku da prihvati ili ne zvaničnu ponudu koju su dobili od nas - zaključio je Blažo Raosavljević, sportski direktor Crvene zvezde.

 

Pošto nisu dovoljni Luković, Jovanović, Rendulić, Pavićević, Mbodj i Stojanović na dvojnoj, mi dovodimo sedmog štopera. Pametno.

 

Samo sada niko od pametnih novinara neće da izađe i da pita Božovića zašto ko je insistirao na dovođenju Rendulića (po cenu otkaza), a sada ga izbacuje iz postave zbog sporosti.

Link to comment

Lukovic se ne seca kad je odgirao pola sata u kontinuitetu, Pavicevic ne moze da skupi 3 dana, a da nije povredjen... Bolje da kupe desnog beka, posto od Petkovica i Cvetkovica nema vajde, ili da daju sansu Mickovom bratu, umesto da dovode stopere.

Edited by Milosh76
Link to comment

Bozovic se zeza za sve pare...

 

"Kad sam dolazio, zamolio sam vas da budete korektni, a mnogi su izmišljali intervjue sa mnom. Niste napisali ništa pozitivno, a tu mislim na 'Blic', 'Kurir', 'Mocart', 'Informer' i 'Telegraf'. Realno sa vama ne bi trebalo da pričam, ali ću to činiti profesionalno.To su sve petparačke novine, jer o fudbalu pišu kao da su rijaliti šou. Sada zbog vas o utakmici na Vračaru zasedaju Ujedinjene nacije, to im je prva tačka dnevnog reda. A pošto to istražuju UEFA, FIFA, CIA, KGB, FBI, i ostale tajne službe, ja u interesu istrage neću više da pričam o tome", naglasio je Božović.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...