Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Zali boze gena Duleta Savica, da je bar pola njega ispao centarfor mi bi pevali od srece. Ovako stoper-drvo... jbg, steta.

 

Navodno Vieira i Vered spremni za MEtalac, a Pavicevic se opet povredio (meniskus) i nece ga biti 10ak dana, a Matosa smo registrovali ali je i on povredjen.

Edited by Milosh76
Link to comment

– Кад је Динамо изгубио 1:7 од Лиона био је још гори притиска него сада. Поклопило се да је Французима била потребна победа од шест голова како би се квалификовали за осмину финала Лиге шампиона. А суштина је да смо остали са играчем мање у првом полувремену и нисмо могли бројчано слабији против јаке екипе као што је био Лион. Зато су нам и дали седам голова, на суви квалитет. Све је то фудбал – истакао је Луис Ибањез, леви бек Црвене звезде.

Link to comment

Ovaj deo je bolji :-)

 

Čuo sam da je Metalac prijateljski klub Partizana! Pokazaćemo u nedelju ko smo i videćemo šta će da pričaju kad damo pet komada – kaže Ibanjez.

Edited by elementary
Link to comment

Ibanjez je dobar dečko ali naivan. Ne zna on kako se sudi ovde, kad se hoće

 

Mogli su bar da traže da se igra u petak uveče, stigao bi Rajković da ode na žreb.  Mali Manojlović je talentovan i lepo peva, dobro je branio protiv Mordorije, skinuo je penal i još jednu šansu, sve je to ok, ali ovo je specifična utakmica. Mogao bi da izgori na debiju kao Miloje u Kelnu

Edited by levi
Link to comment

uh levi u srce me ubode sa Milojem i Kelnom, omiljeni golman, 1 car... i tu je utakmicu dobro branio ali steta jbg...pokazao klasu u Tokiju...steta sto je imao kikseva koji se bas pamte. Mada tu utakmicu sa Nemcima smo mogli da resimo, sta je Robi promasio pred kraj utakmice uhhh

Link to comment

Ibanjez je dobar dečko ali naivan. Ne zna on kako se sudi ovde, kad se hoće

 

Mogli su bar da traže da se igra u petak uveče, stigao bi Rajković da ode na žreb.  Mali Manojlović je talentovan i lepo peva, dobro je branio protiv Mordorije, skinuo je penal i još jednu šansu, sve je to ok, ali ovo je specifična utakmica. Mogao bi da izgori na debiju kao Miloje u Kelnu

 

       Miloje debitovao u Subotici  -_- . I nije izgoreo.

Link to comment

Pristina -Celik je ipak vrh ... Neki ostrasceni navijaci Celika, i dan danas tvrde da su golovi u 88,89 i 90 minutu pali, jer su igraci Pristine crkli od umora  :fantom:

 

p.s. Komentator RTVP je najjaci , kako se bese zvao ? Vise sam i zaboravio, zasto su se onoliko radovali navijaci Pristine kod preokreta ?

drugi i treci gol za preokret  :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...