Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

ma ajde, kada posle jedne ovakve utakmici ne može da se postigne konsensuz kod normalnih ljudi na forumu šta se desilo, bespredmetna je uopšte svaka dalja rasprava na tu temu. sutra će neko od njih da me ubeđuje kako je partizan negde namestio suđenje a mi treba onda ludi da se pravimo i kažemo najbolje da će neko pred milion ljudi to da namesti

jel ja kazem da nije dogovorena? Kao i svi verujem da jeste al samo malouman covek moze da poveruje da se to radi tako sto se ulazi u svlacionicu naocigled milion svedoka i sluzbenih lica.
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

niko nije bio kažnjen osim pfc-a koji je odbio da igra ponovljeno kolo i stoga bio kažnjen sa - 6 u narednoj sezoni, to je druga titula koju je vratio sud ispravljajući nepravdu nekoliko godina kasnije

 

    Nije te nimalo blam ovoga što si napisao?

Link to comment

niko nije bio kažnjen osim pfc-a koji je odbio da igra ponovljeno kolo i stoga bio kažnjen sa - 6 u narednoj sezoni, to je druga titula koju je vratio sud ispravljajući nepravdu nekoliko godina kasnije

 

Samo 6 klubova nije bilo kaznjeno, Vardar, Hajduk i jos neki (ne sjecam se vise).

Velezu su sledece godine ukrali titulu (pricalo se o tome na ovom forumu). Trebao je biti sampion u oba slucaja (sa -6 i bez tih -6).

 

edit: jedina sramota je bila sto hajduk nije bio kaznjen jer je i on namjestio da Zlatko bude strijelac lige.

 

Vidim da sam pogrijesio za Zlatka, Davor Cop je bio u pitanju (i igrao za Dinamo Vinkovci).

 

Raspravu među igračima na kratko je prekinuo Bora Kostić. Milko se poslednji dogegao do autobusa poput prebijene mačke i ponovo raspalio vatru:

- Baš me briga, ja ću sledeće sezone da igram u Kupu šampiona.   :lol:  :Hail:

- Čisto sumnjam, odgovara mu defanzivac Slavko Radovanović. - Ti imaš još tri utakmice suspenzije od UEFA, a Partizan će da ispadne u prvom kolu.  :lol:  :ziga:

 

 

:lol::Hail:

 

uz obrazloženje da se “ne mogu vući takvi potezi i uznemiravati javnost u vreme Kongresa partije".

 

 

...dok Hilandar gori.  :lol:

Edited by borris_
Link to comment

Ima i ono kada je Velež po direktivi morao da pusti Slobodu u poslednjem kolu da bi ovi ostali u ligi, iako je Velež time izgubio titulu.

 

Pa ono kada su proširili ligu na 19 klubova zbog neke ujdurme pa se sledeće sezone u svakom kolu neko sušio.

 

Pa ono kada Sarajevu u poslednjem kolu treba pobeda za opstanak a Pančevu dva gola da prestigne Papena i uzme Zlatnu kopačku. I Sarajevo dobije 3:2 uz dva gola Pančeva :fantom:

 

Ili kada Bjeković u Ljubljani daje gol za titulu u stotom minutu.

 

Pa raspored takmičenja koji je dao neverovatan broj duplih duela sarajevskih i beogradskih blizanaca u poslednjem kolu.

 

Pa Priština vs Čelik i neponovljivi golman Pačarada.

 

 

Nije ni onda bilo dokaza za bilo šta od svega ovoga, samo tada se niko nije pravio blesav. Danas je neka druga priča.

Edited by beowl
Link to comment

Zvuči poznato?

 

 

Fudbalski savez bivše nam države bio je država u državi, prepun mešetara i hoštaplera kojima bi se ovi današnji divili - jedina razlika je što su tadašnji mešetari bili gospoda za ove sitne kokošare koji danas oru regionalnim fudbalom. Šta se tad sve dešavalo je za nepovjerovati. Jugoslovenska liga je bila toliko moćna kada je riječ o suhom talentu da ovi današnji klinci to nikad neće moći razumijeti. Svaki klub je imao najmanje 5 vrhunskih igrača, sad mi imena prolaze kroz glavu - ludilo. A reprezentacija? Suhi prosjek... Nemoguće je da jedna zemlja sa takvim igračima ne bude redovni učesnik velikih takmičenja uz najmanje nekoliko medalja, ali zato je kriv savez. Uvijek kupoprodaja preko reprezentacije, frka u javnosti o tome hoće li na prvenstva ići stranci ili domaći, ko treba da se proda, kome je otkucala 28. godina. Niko nikad neće znati količine novca koje su se oprale u tom savezu. Tvrdim, tadašnja Jugoslavija je u svakom trenutku imala jedno 50 igrača od kojih da su vođeni najbolji, uvijek bi bila u samom svjetskom vrhu. Namještanja i sve ostalo u ligi je samo produžena ruka toga, glavne pare su se vrtile oko reprezentacije.

Link to comment

Raspravu među igračima na kratko je prekinuo Bora Kostić. Milko se poslednji dogegao do autobusa poput prebijene mačke i ponovo raspalio vatru:

- Baš me briga, ja ću sledeće sezone da igram u Kupu šampiona.  :lol::Hail:

- Čisto sumnjam, odgovara mu defanzivac Slavko Radovanović. - Ti imaš još tri utakmice suspenzije od UEFA, a Partizan će da ispadne u prvom kolu. :lol: :ziga:

 

А колико је ово добро :lol:

Link to comment

 

Pa ono kada su proširili ligu na 19 klubova zbog neke ujdurme pa se sledeće sezone u svakom kolu neko sušio.

 

 

Mislim da je ovo sa 19 klubova bilo upravo nakon onog soua sa pristinom i celikom. 19 klub je bio celik.

Link to comment

Srajevo i Borac BL. Igrala se ponovljena tekma neka 3 dana pred početak sezone otprilike, a od rezultata je zavisilo hoće li neko ostati, pa su proširili ligu. Sezona 90/91

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

19 klubova je radi Veleza i Sarajeva cini mi se. Prvo su Saarajevu oduzeli bodove i trebao je da ispadne pa su na kraju odlucili da mu vrate te bodove i Velez se onda nasao ispod crte. Da ne bi zakinuli nikoga prosirili su ligu na 19 klubova.

Link to comment

U pravu si za klubove ali je u pitanju ponovljena utakmica

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

    Nije te nimalo blam ovoga što si napisao?

Толерише га модерација, да је наш одавно би попио СЗД.

Меч Човара Дуло је мало дете за оно што овде следи. Какво ће то ваљање у блату да буде то је за причу.

Link to comment

    Nije te nimalo blam ovoga što si napisao?

 

Nije, to je zvanicna verzija na grobarskim sajtovima. On samo veruje u ono sto zna o tome, a to je nista.

Edited by harper
Link to comment

Pristina -Celik je ipak vrh ... Neki ostrasceni navijaci Celika, i dan danas tvrde da su golovi u 88,89 i 90 minutu pali, jer su igraci Pristine crkli od umora  :fantom:

 

p.s. Komentator RTVP je najjaci , kako se bese zvao ? Vise sam i zaboravio, zasto su se onoliko radovali navijaci Pristine kod preokreta ?

Edited by Geo
Link to comment

Nije te nimalo blam ovoga što si napisao?

zar sud udruženog rada nije reagovao tim povodom, a ustavni potvrdio

:unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...