Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Meni svi deluju regularno, ne razumem u cemu je frka.

 

 

nije bio nijedan sporan momenat, realno. svi momenti su bili čisti kao suza. 

Објективне комшије коначно. -_-

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

i, da li je bilo velikih uplata na "iz 1 u 2" i 7+ pošto oni prate kladioničarsko nameštanje mečeva kompjuterski.

 

 

Ja ne znam da li moze kod nas u nekoj klani ovo da se igra u singlu? Cak i ako dozvoli klana verovatno je ogranicena na uplata na 100-200 dinara.

Link to comment

 

Planic je ovo odmah demantovao. Ovo poimenicno prozivanje igraca OFK u javnosti bez ikakve potrebe, najpre Drazica pa Planica, osim sto je ogavno bi moglo biti i krivicno delo. Vidi se Vucelina medijska strategija iz ratnih devedesetih kod njegovih pajtasa iz medija, stare navike ocigledno tesko umiru.

Link to comment

pukla bruka do konga ^_^

 

Pominje se i ulazak u svlačionicu Romantičara, a takavu tvrdju izneo je i bivši igrač Crvene zvezde, a do skora i trener OFK Beograda Zlatko Krmpotić.
„Lakrdija... Ma bruka i sramota. Bilo je na Vračaru svega i svačega. Ulazilo se u svlačionicu OFK Beograda, pretilo. Zar je to moćna Zvezda“, pita se Krmpotić u izjavi za Žurnal.

On je dodao da bi rukovođenje Crvenom zvezdom trebalo da preuzmu ljudi koji poznaju fudbal.
„Gde u svetu ima da se dve grupe svađaju i tako uništavaju seniorsku reprezentaciju?! Godinama nas nema na velikim takmičenjima, a upravo tu leži ogroman novac. Da ne pričam kako se sad više krade nego kada su podignute optužnice protiv poznatih faca. I niko prstom da mrdne, iako nestajemo sa fudblaske mape“, poručio je Krmpotić za Žurnal koji trenutno trenira poznati klub iz Konga Mazembe.

 

Link to comment

Sad ce neko iz FSS da se seti da ugradi kamere u hodnik gde su svlacionice fudbalera i sudija na svim stadionima u JSL. Posao ce dobiti SNS firma i uzece 5 puta vece pare, to se podrazumeva.

Link to comment

Zvezda licencirala Matosa

Brazilski internacionalac Bruno Matos imaće pravo nastupa u duelu sa Metalcem pošto je Crvena zvezda obezbedila svu neophodnu dokumentaciju kako bi krilni fudbaler bio licenciran.

 

Još da se oporavi Vered. Samo da se ne ispostavi da nije navikao na vrućinu u Izraelu

Link to comment

Kao što rekoh, meč sa OFK će se pretvoriti u obračun oko FSS.

 

Vi ovde kao da se pravite blesavi i da ne znate načine na koje se sređuju "prijateljski" mečevi. Ovaj meč je najpre problematičan zbog prelaza i golova, a to će istražiti UEFA. Pobednik meča se znao odavno. Postoje puno različitih načina da se utakmica olakša "prijateljskom" klubu. Klub odmara igrače zbog kartona ili umora, neki igrači imaju prehladu ili se još oporavljaju od povrede, trener postavi taktiku koja nije autobus (izbaci zadnju liniju visoko), proba neku novu do sada neuigranu taktičku opciju, proba nove igrače, u ovom slučaju ne licencira pojačanja i slično. Uostalom, igrači takve stvari znaju i sami, jer znaju stav kluba i ponašanje trenera. Poenta je što manje ljudi uključiti u ovaj proces da ne bi bilo problema sa zakonom. Nešto ne verujem da je Terzić neiskusan prilikom ovakvih situacija.

 

Zato sam i pitao koji je gol sporan. Meni se ne čini da i jedan igrač OFK Beograda ili Zvezde bio direktno uključen u nameštanje.

Link to comment

Inače, izgleda da će Manojlović da brani protiv Milanovca. Impresionirao me je protiv Mordovije, ima elemenata da bude pristojan golman, a i jasno je zašto je putovao na Novi Zeland. Nisam siguran da je spreman da odmah bude prvi golman Zvezde, ali mu svakako treba ukazati šansu, mada gostovanje u Gornjem Milanovcu neće biti prijatno za golmana s obzirom koliko loše igramo.

Link to comment

Neko ce da ulazi u svlacionice pored milion ljudi. Samo neopevana budaletina poput Pantica to moze da smisli.

Stvarno nezamislivo i nezabelezeno na ovim prostorima  :isuse:  

@Posrbice

I dalje verujem da se zajebavas, jer pored navijacke ostrascenosti , smatram dqa si korektan i da se razumes u fudbal... Dva puta si odgledao mec i nisi mogao da vidis promenu u igri OFK-a (markiranje, kretnja, zalaganje)... Da nisam prosle godine na JNA iste te klince gledao kako brane jedan gol, mozda bih i pomislio da je ovo neka cudna prenaivna  generacija sa Karaburme!

Link to comment

Stvarno nezamislivo i nezabelezeno na ovim prostorima  :isuse:  

@Posrbice

I dalje verujem da se zajebavas, jer pored navijacke ostrascenosti , smatram dqa si korektan i da se razumes u fudbal... Dva puta si odgledao mec i nisi mogao da vidis promenu u igri OFK-a (markiranje, kretnja, zalaganje)... Da nisam prosle godine na JNA iste te klince gledao kako brane jedan gol, mozda bih i pomislio da je ovo neka cudna prenaivna  generacija sa Karaburme!

 

ma ajde, kada posle jedne  ovakve utakmici ne može da se postigne konsensuz kod normalnih ljudi na forumu šta se desilo, bespredmetna je uopšte svaka dalja rasprava na tu temu. sutra će neko od njih da me ubeđuje kako je partizan negde namestio suđenje a mi treba onda ludi da se pravimo i kažemo najbolje da će neko pred milion ljudi to da namesti

Link to comment

Bilo bi lepo da se ovolika grupa postenjacina javila pri kraju prosle sezone kad je na najcinicniji i najbezobrazniji moguci nacin Spartak ostavljen u ligi a Donji Srem izbacen, kombinacijom epskih kradja i komedijaskih namestanja. No, gle cuda, to nikome nije bilo zanimljivo za komentarisanje. Mozda zato sto nijedan od dva beogradska lopovska blizanca u tom procesu nije ostecen? A mozda i ne? Ko ce ga znati, postenje i prinicipijelnost su rastegljivi pojmovi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...