Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Mrtva trka izmedju prvog i treceg. Cini mi se da je kod penala i gosa poleteo ulevo bar pola sekunde pre nego sto je Tukan pucao. 

Mada iskreno, meni su Rendulic i Planic isti igraci, uopste me ne cudi da im se onakve situacije desavaju i u nenamestenim utakmicama. 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Mada iskreno, meni su Rendulic i Planic isti igraci, uopste me ne cudi da im se onakve situacije desavaju i u nenamestenim utakmicama. 

 

Drugačiji tip štopera, podjednake kiksare. Planić je prilično brz štoper koji ima visinu i snagu, ali ih nekako ne koristi, jer se očajno postavlja i slabo razmišlja. Šteta ima dobre fizikalije. Rendulić je samo visoki panj koji mora da bude vođen, a ne da bude vođa odbrane. Ni njemu inteligencija nije jača strana.

Link to comment

nisu problematični golovi.....problematično može da bude zašto je ofk faktički prestao da igra. svako bi zabio rafal golova pored protivnika koji prestane da igra.

Link to comment

nisu problematični golovi.....problematično može da bude zašto je ofk faktički prestao da igra. svako bi zabio rafal golova pored protivnika koji prestane da igra.

Na 50 stepeni sa igracem manje... da li je to upitno zaista? Evo i sledeceg vikenda ce biti isto toliko stepeni, pa cemo videti kako ce ko igrati.

 

Ni igraci Metalca se nisu ubijali od fudbala kad su primili 3 gola za 15 minuta, ali to je ok, posto je bilo 11 na 11. Cim je 11 na 10 to je problematicno.

Link to comment

na 50 stepeni su i poveli sa 2-0.....valjda su kolektivno doživeli toplotni udar u svlaičionici pa su u nastavku krenuli kako pijana kokoš

Edited by Ted
Link to comment

Pripreme, teške noge, igrali su dok su imali snage :fantom:

 

Grofara dobio tekmu na iskustvo

Edited by Ruxin
Link to comment

ozbiljan si?

 

Ozbiljno pitam. 30 strana ljudi napisali o nameštenom meču, a niko ni jedan jedini sporan detalj nije izneo, sem da je Terzić manje-više gazda u OFK i danas (što je legitiman argument koji su svi znali i pre meča). Novine optužuju Planića za namerno skrivljen penal. Pobednika meča smo znali onog trenutka kada je OFK matematički rešio opstanak u JSL prošle godine. Biće interesantno videti šta će UEFA reći, da li je bilo velikih uplata na "iz 1 u 2" i 7+ pošto oni prate kladioničarsko nameštanje mečeva kompjuterski.

 

Ovo što Ted kaže je logično, ali nije da Zvezda nije imala šansi u Ip, a Dražić je omašio čist zicer minut pre našeg prvog gola i imao je OFK još dve odlične šanse u IIp. Ipak, ovakvih mečeva sam dosta video u JSL već godinama, nešto nisam stekao utisak da su se po novinama prepričavale situacije ko je upadao u svlačionice i koji golovi su pušteni. Epilog ove utakmice sve više liči na obračun oko FSS nego kao borba za realan problem rešavanja prijateljskih mečeva u srpskom fudbalu.

 

Inače, sudija je odsvirao korektno meč, mislim da je imao samo jedan mali kiks na 4-2 kada Andrić nije bio u ofsajdu u jednoj kontri. Nije seckao igru. Pohvale.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Podsetise me na utakmicu sa vosom 89. Lepo je primeceno da su nas tukli na toj utakmici. Prednjacio je Mihajlovic iako se znalo da ce ubrzo kod nas. Tad se oslikao karakter koji ga nikad nije napustio. Prljav, udari, pobegne, pa se jos previja...to je razlog i zasto nikad nece biti vrhunski trener. Jer je los covek

 

Slazem se sa "kolegama" koji gledaju nase dvoriste. Bas me briga sto su komsije lopovi. Dok smo gledali sebe i evropu, nismo ih ni primecivali a rezultati su se ogledali u osimovom "spremam ih mesec dana a kad udju u tunel, vec su to drugi ljudi". Tole je kriminalac koji zasluzuje dozivotnu i to je jasno. Ali je cinjenica i da nam nisu ukradene titule poslednjih par godina nego smo ih izgubili sa znanjem "vitez vesica, dzaje murinja, tralala terze i sl."

 

Vise je tole pomogao nedozvoljavanjem licenciranja kahrimana i ostalih "pojacanja", izbacivsi u prvi plan rajka, ristica, nego tvorza i kokeza zajedno.

Link to comment

Nego, nisam stigao da upitam, koji gol je po vama najproblematičniji protiv OFK Beograda?

Prvi, drugi,, (peti, šesti). Najčistiji golovi su Vukanovi. Sumnjiva su i oba ofkina.

Podsetise me na utakmicu sa vosom 89. Lepo je primeceno da su nas tukli na toj utakmici. Prednjacio je Mihajlovic iako se znalo da ce ubrzo kod nas. Tad se oslikao karakter koji ga nikad nije napustio. Prljav, udari, pobegne, pa se jos previja...to je razlog i zasto nikad nece biti vrhunski trener. Jer je los covek

 

Slazem se sa "kolegama" koji gledaju nase dvoriste. Bas me briga sto su komsije lopovi. Dok smo gledali sebe i evropu, nismo ih ni primecivali a rezultati su se ogledali u osimovom "spremam ih mesec dana a kad udju u tunel, vec su to drugi ljudi". Tole je kriminalac koji zasluzuje dozivotnu i to je jasno. Ali je cinjenica i da nam nisu ukradene titule poslednjih par godina nego smo ih izgubili sa znanjem "vitez vesica, dzaje murinja, tralala terze i sl."

 

Vise je tole pomogao nedozvoljavanjem licenciranja kahrimana i ostalih "pojacanja", izbacivsi u prvi plan rajka, ristica, nego tvorza i kokeza zajedno.

+1

 

Poslao tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...