Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

rusi zvali rajkovica da pomogne u zrebanju za kvalifikacije.

 

Rajkovic relishing draw role

 

Ronaldo, Diego Forlan, Fabio Cannavaro, Samuel Eto'o, Oliver Bierhoff, Rinat Dasaev and Alexander Kerzhakov. This is the line-up of football icons who will assist the FIFA Secretary General, Jérôme Valcke, in deciding the fates of teams from five of the six confederations participating in the 2018 FIFA World Cup qualifiers. This team will also be joined by the captain of the 2015 FIFA U-20 World Cup winning team – Predrag Rajkovic, from Serbia – and by the captain of the 2015 FIFA Beach Soccer World Cup winning team, which will be known tomorrow.

 

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

ma najbolje da ce se tako lako preseci tandem terza-kokeza :D

bez zajebancije, oni deifnitivno imaju potencijala da nas ozbiljno zajasu, ako im politicka situacija bude isla na ruku, a sve deluje da ce tako biti, bice to dug i bolan put

Edited by pbg12345
Link to comment

Već sam rekao, u Zvezdi nema još mnogo toga da se uništi, ali kad dr za vađenje zdravih krajnika ™ završi posao, neće ostati kamen na kamenu

Link to comment

ima jos par klinaca i po neki nekompromitovani veteran i to je to, sto kazes nema sta mnogo da se unisti, brukaju klub gde stignu... rece dragance pre koju stranu da su danasnja Zvezda i Kokeza i Terza i da svako normalan ne treba da navija za nju...jbg hiljadu puta sam i ja to rekao da ne treba navijati za takav klub, ali jbg sto kaze ona krilatica  - uslo u krv i dovidjenja, Zvezda je i Rajko, Pizon, Piksi, Dejo, Bari, Tokio i mnogo toga, ne mozes da je ne volis...jbg

Link to comment

to jednostavno nije isti klub i cao zdravo.

danas je neko okacio klip sa golovima 89 valjda protiv vojvodine.

svaki zvezdin pojedinac sa tog snimka ima vise fudbala u nogama nego ceo danasnji tim

a kvalitet fudbala je najmanji problem kad je fk zvezda u pitanju

Link to comment

znam da zvuči trivijalno, ali zašto se na zvezdinim utakmicama ne čuje ono "uprava napolje"?

ako se ne varam poslednji put takvo nezadovoljstvo navijači su ispoljili kada uprava nije bila u dosluhu sa severom

Link to comment

verovatno zato sto je vecina posetilaca bas na tom severu.

mada, bolje ce ti odgovoriti neko drugi, ja sam poslednji put zvezdu gledao uzivo dok je prosinecki jos bio trener

Link to comment

navijači nisu samo na severu, konkretno sam mislio na ove sa istoka i zapada.

 

kod nas™ ima čitava plejada na istoku, a pogotovu na zapadu koji celu utakmicu prozivaju zeku, toleta, popovića, đuru ili ovog sad svinjara. poslednjih pet godina sam prilično često bio na zvezdinom zapadu, ali tako nešto nisam ni čuo ni video

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...