Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Odgledao sam ponov meč. Imamo ozbiljan problem u odbrani. Branimo konstantno visokim ofsajdom kontranapade gde su nam štoperi ili spori ili nisu dobro tehnički obučeni, a bekovi prilično ofanzivni i defanzivno limitirani. Na sve to vezni red nije baš dobar defanzivno. Moraćemo da promenimo način odbrane, jer ćemo vrlo lako primati golove, kao do sada.

Link to comment

Nisam pogledao juče celo IIp. Ne igramo uopšte dobro u defanzivi, za ova tri meča smo primili malo golova koliko smo trebali. Doduše i napred smo morali da budemo više efikasni.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Da oproste braca cigani, mene ovo uopste vise ne tangira. Ne mogu, iako mi mnogi kazu "nije Tvorza Zvezda, nije Kokeza...". Jeste. Jesu. Kao sto su i kod komsija belosvetska govna na vrhu, velike lopuze i mufljuzi, tako su i kod nas.

 

Ovo je sprdacina, neka se jebu sami pred praznim tribinama. Neka osnuju kao u Tajlandu posebnu fudbalsku ligu koju kontrolise mafija, pa nek namestaju do mile volje, kao i WWF.

Link to comment

Ponekad mi se čini da je ovo neisplaćivanje plata indirektno možda i dobro za (makar neke) igrače. Atraktivniji su na tržištu jer onaj ko ih kupi često ne mora da plati ništa za njih (oprost dugova u zamenu za čiste papire) i pride može da im ponudi ispodprosečnu ali redovnu platu jer zna u kakvoj su situaciji.

pa ovaj deo i nije bas dobar :)
Link to comment

Znam ja, posle 29.7.1989.  <_<

 

Inače pored te šestice u prvom kolu prvenstva protiv Slobode, te sezone smo u 2. kolu kupa igrali sa aktuelnim prvakom Vojvodinom. Osećala se želja kod igrača da vrate neke dugove od prethodne sezone

 

 

Reakcije Čede Marasa :)

pimpleri :D

barsa da im pozavidi

Link to comment

Znam ja, posle 29.7.1989.  <_<

 

Inače pored te šestice u prvom kolu prvenstva protiv Slobode, te sezone smo u 2. kolu kupa igrali sa aktuelnim prvakom Vojvodinom. Osećala se želja kod igrača da vrate neke dugove od prethodne sezone

 

 

Reakcije Čede Marasa :)

 

        Ne samo od prethodne sezone, tri dana pre kupa smo izgubili u prvenstvu u NS 2:1, šampioni nas krljali za sve pare. Piksi besno u kamere rekao da će se potruditi da im u sredu daju 10 golova. Falilo možda 10-ak minuta da se obećanje ispuni. Podsetiću da su za Vojvodinu igrali Miha, Jokan, Šele, Vorkapić, Tanjga, Punišić...

Link to comment

Ko je bio covek iz Metalca a u Partizanu? (ovo sto Terza pominje na presici™ )

 

edit: google kaze Dragoljub Vukadinovic

Edited by John Coltrane
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...